Rhodos - Kolymbia ja hotell Irene Palace

Tere

Kas kellelgi on kogemusi hotelliga Irene Palace? Ja jagage ka muljeid väikesest linnakeset ??? nimega Kolymbia.

Tänan

Kena väike kuurortlinn ühe kaubatänava ja mõnusate restoranidega. Asub idakalda keskel - Rhodose linn pole kaugel ja Lindos samuti mitte. Lähedal on ka natuke suurem suvituslinn Faliraki. Kuna Kolymbia on idakaldal, on seal imeilus rand - liiva-kiviklibusegune ja vaikne (erinevalt läänekaldast, kus alati on tohutu tuul ja suur laine). Enamus hotelle pakuvad auto ja/või rollerirenti mida tasuks kindlasti võimalusel kasutada. Irene Palaceiga kogemus puudub. Infot oman Lutania Beachi kohta. Kolymbiat soovitan vägagi!:)

Nüüd meil Rhodosel käidud. Jätan oma mõtted-kogemused siia, ehk on kellelgi abi neist. Hotell Irene Palace osutus väga sobivaks, seda eriti arvestades laste seisukohast. Ilus,puhas, lastel palju tegevust kogu päeva vältel. Seega soovitan soojalt kõigile,kes 4tärni hotell sobib ja ka see, et asub Rhodose linnast kaugemal (25 km). Rand kohe hotelli juures, muidu väga ilus, kuid kiviklibune (ostsime lastele kummijalatsid).

Kolymbia on väike armas külake jah, koosneb paarist tänavast, samas on see täitsa piisav, et teha põhilised suveniiride sisseostud ja saada tunda pisut ööelu. Kuna reisisime lastega, siis proovisime ühitada nende põhilise huvi - ujumise, meie huviga saarel ringi vaadata. 3ks päevaks rentisime auto. Selle aja jooksul käisime Rhodose linnas, Falirakis, Seitsme allika juures, Lindoses, kõrgeimat mäge vaatamas ja Filerimose mäel (ristiga mägi). Kõige sügavama mulje jätsid mulle: 7 allikat - seal allikavees läbi tunneli jalutamine oli põnev kogemus lastele ning türkiissinine allikavee järveke oli lummav vaatepilt, Lindos - üliarmas linnake maalilise mäe küljel, vaatepilt Akropoliselt on võrratu Filerimos - jättis ka väga sügava mulje ning risti otsast on võrratu vaatepilt poolele saarele.

Faliraki ja Rhodose linna külastasime õhtusel ajal. Mõlemad on tulede säras väga ilusad ja rahvarohked. Faliraki linnas soovitas Opera restorani uksehoidja meile samal tänaval kokteilibaari Bliss. Seal tehakse väga häid kokteile nii suurtele kui väikestele.

Randadest käisime Tsampika rannas ja Golden Beachil (kutsuti vist nii, tee ääres Lindoselt Rhodose suunal). Mõlemad väga ilusad liivarannad. Lastega minnes soovitan siiski võtta toolid, kuigi need on tasulised, kuid siis tekib hea võimalus vahepeal tool varju sättida.

Meile Rhodos vägaväga meeldis ja miks mitte sinna ka teinegi kord minna.

Hea, et meeldis ja ülimalt rahule jäid. Päikest Eestiski :)

Tere!

Hakkame ka peagi sinna sõitma. Kas ilm oli väga kuum?

Kena jätku!