Rhodos Mouses hotell

Tere Kas keegi on minemas 5.juulil Rhodosele - Mouses hotelli. Meil plaan Novatoursiga minna.

Ma ei lähe Novaga, aga olen seal olemas sellel ajal.Mõnusat puhkust, saar on vapustavalt hea

0
0

...samal kuupäeval ja puha, ainult hotell on teine.

0
0

Kes ei saa pealkirjast aru siis Novatours sakib!!!

Võib olla et nemad ei saki aga lennufirma "Aurelia" mida nad kasutavad sakib küll täiega. Käisin just Rhodosel selle saaniga. Lennukil on istmete vahed umbes 20 cm, ehk keskmine Eesti mees ei mahu tulenevalt pikkusest kuidagi sinna vahel ära. Eriti nõme oli see et osade istmete seljatoed olid katki. Esmalt istusid seal täiskasvanud ja siis kui selle kohta märkus tehti topiti sinna lapsed istuma. Ei saa kohe aru et kas siis lapsed ei vajagi turvalist istekohta???

Vältige Aurelia saaniga lende!!!

0
0

Lähme ka Novatoursiga 5.juulil.

0
0

Meile täitsa meeldis Mussese/Mousese hotell. Staff on tore ja sõbralik ning kõik on tiptop ja palju ilusamas kohas, kui nt Sea View. Muidugi võib juhtuda, et saate ilma konditsioneerita toa, aga meie lahendasime selle mure avatud rõdu ukse ja märja lina all magamisega. Kolmadal-neljandal ööl harjub juba kuumusega ära ka, siis ei ole enam öösiti hull magada, kuigi äratus on päikese poolt juba pool 8 või 8 garanteeritud :) Hommikusöök on ka täitsa korralik, söö palju jaksad süsteemiga ja kui otsa saab, tuuakse juurde.

0
0

Nii,tulin ka just sealt Mussese/Mousese hotellist 7.09.08 ja jäin kohaga väga rahule:D Tubades on kõigis olemas kylmik,TV,konditsioneer(mis maksab 7eur päev).Hommikusöök on väga korralik,söö nii palju kui jõuad.Baarman kah norm kuju,töötand,eland kunagi soomes nii,et pursib ka soome keelt:D Ööbimiseks koht väga soodne kuna linnamelu jääb niipalju kaugemale,et võid vabalt rõduuks lahti magada.Sai ka Rhodosel tihti käidud ja sealsed rannad kyll ei hiilgand sellise puhtusega nagu Faliraki rannad.

0
0

Veel infot või siis erinevat arvamust sellest hotellist.Tulime 04.10.08 tagasi ja mitte just paremate mälestustega sellest hotellist. Olime Eestist kahe perega ja esimene üllatus tabas meie reisikaaslasi juba saabudes hotelli kui selgus et neile polegi pandud lapsele lisavoodit.Ei mingeid vabandusi vaid et katsuge see öö ära magada ja kõik.Toa koristus käis küll nii et tehti voodi üles,käterätid jäeti kahel korral vahetamata ja põrandat pühiti kord nädalas,rääkimata sellest et kogu inventar oli pehmelt öelda hullem kui kuskil ühikas: juhtmed rippusid kondakti pesast välja, wc prilllaua kaas pooleks, osa lampe ei põlenud, ühel voodil jalad madalamad(meil oli tellitud laia voodiga tuba). Reisikorraldaja Novatours pakub seda kui 2* hotelli aga kui bussis reisikorraldaja käest küsisisme hotelli kohta, siis oli kohe jutt et see pole just jah 2*?? Kas tahtlik petmine? Igatahes lastega peredele ei soovita, kuna ka hotelli tutvustaval pildil olev bassein on järskude servadega 1m + 2m sügavusega.TV-d ei ole kõikides tubades. Ühe käterättide vahetusega saime täitsa aukliku käteräti mille panime rõdule - hommikul vara võttis keegi hottelli töötajatest selle lihtsalt ära.Ei mingeid kommentaare! Ainuke pluss on Faliraki rand! Aga selleks aastaks seal hooaeg läbi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased