Rhodosel oli täna hommikul maavärin ! (üks hukkunu)

http://uudised.err.ee/index.php?06128250

Hetkel on KINDLASTI rhodosel Eesti turiste. Kes tagasi jõuavad siis võiks lähemalt rääkida asjast.

Kas vaatamisväärsused ka kannatada said? Kole kahju, kui midagi puruks väristas krt. Loodan et kõik ok! . . .

Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Ei olnud küll Rhodosel vaid Marmarises ja raputas ka nii, et ärkasin selle peale üles, et voodi liikus. Midagi hullu ei olnud, kohalikud ei reageerinud kuidagi. Osad turistid tegid küll paanikat, kuid päeva peale ununes ilmselt kõigil ära. :)

0
0

Mina olin sellel hommikul Kemeris ja ärkasin samuti selle peale üles et voodi liikus edasi-tagasi!Päris ebameeliv kogemus oli:(

0
0

Olime Falirakis, ärkasime ka värina peale üles ja jäime kohe pärast seda uuesti magama. Hotelli välisseinas oli paar pragu, aga ei midagi hullu. Järgmine öö oli järeltõuge, aga see oli nii nõrk, et magamise ajal ei tundnudki seda. Üks Austria naine rääkis, et tema ööbis Ixias ja seal olevat inimesed natuke paanikas olnud. Ei julgetud randa minna, kartsid tsunaamit ja Rhodose linnas olevat u 1800 turisti tahtnud reisi pooleli jätta ja lahkuda.

0
0

Olin samuti Falirakis ja ühinen täiesti jackiga, et ei midagi hullu. Värina peale saigi üles ärgatud ja siis edasi magatud. Iseenesest oli see päris huvitav kogemus,hirmu küll ei tundnud.

0
0

Olime sel ajal Kreetal Aghios Nikolaoses ja ärkasime mehega mõlemad öösel sellepeale üles et voodi liikus. Eeldasime et maavärin, aga seda et see Rhodosel oli, saime teada alles koju jõudes.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased