Riga-Istanbul-Mumbai ümberistumise aeg 1h

Tere!

Kas keegi on ehk lennanud sama lennuga Mumbaisse ja teab rääkida, kas tunniga jõuab Istanbulis ümber istuda. Pagasit ei ole. Opereerib Turkish Airlines. Leidsin vanematest postitustest erinevaid arvamusi, kuid kuna tegemist oli üle 5a vanuste teemadega, siis nendele tuginema ei julgenud jääda. Ette tänades.

Tõenäoliselt on jätkuvalt erinevad arvamused. Kui Riia lennuk toob terminali juurde, siis ei tohiks mingit probleemi olla. Lennukist välja ja järgmisesse väravasse. Kui lennukist tuuakse bussiga, siis läheb liikumisele veidi rohkem aega. Kui lend hilineb, lennukist tuuakse bussiga ja joostes ka järgmisele lennukile ei jõua, siis annab lennufirma uue pileti ja vajadusel öömaja jne.

Mitmel korral samas olukorras olles tuli Turkishi esindaja meile väravasse vastu ja viis otse uuele lennule. Polnud üldse probleeme aga....

Tänud. Suhtlesin Turkish Airlinesi esindajaga Eestis ja tema ei julgenud soovitada. Ütles ka, et võib jõuda, kuid võib ka mitte.

Lendasin paar nädala tagasi Riiast Istanbuli ja jäin oma lendu ootama. Minu läheduses hakkas parajasti pardaleminek Mumbai lennule.. Siis oleks kenasti jõudnud lennule.. aga no mine sa tea, kui mõni hilinemine oleks olnud.

Mitu korda sama trajektoori lennanud ja jõuab ilusti. Üks kord kui lennuk pisut hilines, oli ka ka turkishi esindaja vastas. Lisaks nkn lennud ühel piletil, seega lennufirma mure, kui ei peaks jõudma ;).