Riia aastavahetusel

Soov on minna aastavahetuseks Riiga! See saab toimuma 29.12.07-01.01.08!
Kas seal on sel ajal palju rahvast?

sel ajal on Riias vähemalt 800 000 inimest:)

õhtul saabusime,kõik kohad olid reserveeritud ja-või kinni,nälgisime seega,tänav oli küll rahvast täis,aga teha polnud midagi.Kesklinnas olid paljud hostelid tühjad,saad odava ööbimise otse rakettide all.Broneeri enne,muidu panevad hinda juurde.Kui kindlat kohta pole,kus pidu käib sees kusagil,istud näljasena tänaval nagu meie!

olime eelmine aasta Euroopa Hotellis, linn oli must ja räpane, teha polnud midagi, igale poole kuhu läksime küsiti jotsi võõrastelt.Klubis välismaalastel kolmekordne piletihind, kui tahad laua taga istuma, pead selle eest ka maksma.Väga mõtetu ja väsitav reis ainuke positiivne asi, et hotelli saime väga odavaltReisieksperdilt.

Riias on päris kirved hinnad, pigem läheks mõnda teise linna siis.

Ka meil sõbrannaga on plaanis see aastavahetus Riias veeta.
Hotell on bronnitud juba, nii igaks juhuks...
Restoranidesse laudu küll bronninud pole,
Lõbustuste osa ongi suhteliselt lahtine veel...
Sel suvel oleme korra Riias juba käinud, sealt jäid küll head mälestused,
Eks näe, kuidas pühad välja kukuvad.
Ette pabistada nagu ei viici.

Olen mõned aastad Riias elanud ja ka tudengite moodi pidu peetud. Riias aastavahetus ei erine eriti teiste suurlinnade omadest. Meil oli tudengeid erinevatest maailma otsadest ja suurt vaimustust see ei tekitanud kelleski. Kõik on sama- palju rahvast, kallid hinnad ( nagu aastavahetusel ikka), ilutulestik ja pidu.Mis Riias oli toredam - rahvas. Selline särtsakas ja aktiivne. Veel oli tore, et tänavatel olid müügiputkad ja pidu.Mul endal tuleb ka nostalgia peale ja mõtted liiguvad vägisi selles suunas, et miks ka mitte ise sinna sõita. Kui varem pole uut aastat Riias vastu võtnud, siis tasub igal juhul vahelduse mõttes ära proovida. Kuid - ööbimine ja restorani kohad võiks varakult ette broneerida. 6 aastat tagasi oli küll nii, et restoranis vabu kohti polnud, kuid see ei kohusta sinna ka minna. Bronn kehtib teatud kellaajani ja kui õigeks ajaks kohale ei ilmu, antakse kohad teistele. Restoranist tasuks siiski enne uurida ja infi küsida. See inf võib olla aegunud.

Me proovisemigi "igal juhul" ära-mõttetu.Kui mujal pole reisitud,siis muidugi.Aga kiidan üht-sellist kohvi nagu Riias,ei saa Eestis mitte kusagilt.Nii hea!

Heh, vot siis, ma just eile bronnisin 8le inimesele hostelikohad riias aastavahetuseks :) Profitcamp`is. (tahtjaid tagantjärele rohkemgi)
Niiet kui keegi peaks Riias sel ajal igavust tundma siis teate kuskohast tudengiseltskonda lõbutemiseks, mitte restos istumiseks, otsida ;).

Aga ses suhtes nõustun eelnevatega, et Riia suht räpane... seal kus turistid liiguvad on kõik ilusti äralakutud aga mujal vaatavad vanad head nõuka-ajad vastu.

:D Arvamused jagunevad täpselt pooleks,
Kui sõpsuga seda reisi oktoobris planeerima hakkasime,
Ei olnud nagu keegi huvitatud,
Kuigi pooled kiitsid, pooled laitsid...
Nüüd on neli kohta hotellis bronnitud
ja reisikaaslasedki olemas... Täpselt viis! :D
Niisiis... viis eesti tüdrukut aastavahetusl Riias...
Tahaks näha, mis toimuma hakkab :D

Veetsin aastavahetuse 2005/2006 Riias. Vaade hotell De Rome´i aknast ilutulestikule koos kihiseva shampanjaga oli sütitav, igas mõttes...;)

Samas ei paistnud mingit märkimisväärset erinevust Tallinna vanalinnas toimuvaga, samasugune tänavatel rahvamassiline külma käes purjutamine.

Kas keegi oskaks anda riias kesklinnas yhe hosteli või hotelli nr se oli subaru keskuse taga punastes tellistes tehtud suur hoone või siis selle hosteli nimi tahaks ka sinna minna aastavahetusel ja tahan bronnida sinna mõned toad

Kus on kõige mõtekam bronnida hostelis kohta?
Sooviksin teada!

Soovitan kirjutada sellisele meilile nagu seda on santazitkova@gmail.com
See meili aadress kehtib sellise hosteli kohta nagu Riga backpackers hostel
Ma olen juba sinna koha bronninud!