Riia- Tenerie- Riia

Aidake rumalat- leidsin Azairi kaudu võimaluse sinna suht odavalt lennata aga ei tea kuidas ja mida peaks arvestama. Kui lend oleks nt. vaid ühe lennufirmaga aga mitu ümberistumist. Milline on minimaalne kahe lennuvahe? Kas igale otsale on vaja eraldi juurde osta pagas- kust ma saan teada kas see võetakse igakord eraldi maha ja kas igakord on vaja teha jälle check in? Kuidas neid pileteid osta? kui alustan algusest siis äkki pole pärast edasilennu pileteid? Ja kas peabki kohe terve tripi ära ostma? Jagage kogemusi. Lend oleks riia- frank.-santiago ja tagasi läbi londoni ( siin kahe lennu vahe 1,5 tundi ). Kas peaksin siis nyyd kõik otsad ühekaupa ostma ja igalkorral ka pagasi lisama? Tegu on Ryanairi lendudega. Või on pileteid vabalt kohapeal lennujaamas võimalik soetada?

Mine www.tenerifekompass.com ja küsi Olavi või Eike käest abi. Nad seal kohalikud ja käivad tihti "kodu Eesti" vahet :-).

Arvestama pead, et tegu on odavlennufirmaga Ryanair.
Iga lend on eraldi piletil ja igale lennule tuleb maksta eraldi pagas va käsipagas ja teha eraldi check-in. Milline on minimaalne lendude vahe sõltub palju lennujaamast ja sellest kas on nn. tipptund jpt faktoreid. Arvesta, et kui üks lend hilineb, siis ei ole lennukompaniil vastutust, selle eest, et Sa järgmisest lennust maha jääd. Piletid saad osta Ryanairi kodulehelt, aga kuna Sul kogemusi pole, ehk mõni pädevam tuttav tuleb korraks appi.

Ryanairi lendudel on igal juhul vaja igale lennule uuesti check-in teha. Ja iga lennuotsa pagas maksab eraldi ja pagas tuleb ka välja võtta ja ära anda iga kord. Ryanairiga olen lennanud Eestist Londonisse (Stansted airport), seega oskan kommenteerida Londonit - 1h ootasime kuskil koridoris enne kui jõudsime üldse passikontrolli. Kui sa tahad veel pagasiga minna, seda vahepeal väljavõtma pead ja uuesti ära andma 1,5 tundi lendude vahe on ilmselgelt liiga lühike.

Miks nii keeruliselt? Võta Norwegianiga lend Helsinkist Tenerifele (ikka tahtsid Tenerifele lennata?) ja tagasi Ryanairiga Tenerife- Bergamo ja sealt siis Tallinna. Muide väga odavalt saab Tenerifele Ryanairiga ka Stockholm- Skavstast ja kaval on osta kruiis Stocki.www.norwegian.com