Riiga, õhtusele lennule, on mingeid mõistlike bussivariante?

Lend läheb 9 paiku õhtul, parimad (ning ka kalleimad) bussid mis ma leidsin, jõuavad Riiga samal ajal või hiljem. Alteratiiv on juba hommikul 11 paiku Riiga jõuda. Ehk siis küsimus, kas on veel variante millest ma teadlik pole? Tänud!

Nagu ma aru saan, siis küsimus on selle, kuidas kohale saada nii, et Riias võimalikult vähe ootama peaks?

Miks mitte Lux Express

12.45-17.50?

Nagu ma aru saan, siis buss peatub kõigepealt Riia bussijaamas kus on 25 min vahet ning siis sõidab edasi lennujaama. Hinnavahe ka on vastavalt väljumisele kuskil 6€. Ma ise arvan, et arvestades seda, et Riia lennujaamast on bussijaamama 15 min taksoga, ei ole väga suurt mõtet osta pilet lennujaama ning oodata 25 min ümberistumist. Selle asemel võiks bussijaamast takso võtta. Rahaliselt peaks tulema sama.

Väljumisega Tallinnast?

Simple Express 10.00-15.05
Ecolines 13:15-17:55

Eh, sorry, vaatasin just uuesti, nüüd kõik teie välja toodud bussid olemas. Eelmine kord kui vaatasin, olid näha vaid pooled neist. Ei teagi mis probleem oli. Tartust ei lähe õhtuti, aga Tallinnast tundub kõik täiesti okei hetkel.

Ja tänud!

Kui soovid Tartust minna ja kohvreid pole liiga palju kaasas, siis võib ju kaaluda ka alternatiivi, mis pole küll nüüd nii kiire ja mugav kui bussiühendus, nimelt rongi.

10:16-11:30 Tartu-Valga (Elron), 4,00EUR
11:44-15:05 Valga-Riia (Pasazieru vilciens), 5,60EUR