trip-krainetrip-ukraine-dark
Rimini hotellid

Tere. Plaanis minna La Stradaga Riminisse. Tahaks väga teada mis nimelistes hotellides nad peatuvad, nii 2 tärni kui 3 tärni. Palun andke teada kes on käinud. * * * Tekst parandatud. Postituse sisu raskesti arusaadav, puuduvad lause vahed ja suured algustähed. Palume suhtuda lugupidavalt postituse lugejatesse! Õigekirja reeglite jätkuval eiramisel, postitus eemaldatakse! Trip.ee

...käisime eelmisel aastal ja olime hotellis Papermoon, Igea Marinas. 3* hotelli nime ei mäleta enam. Aga küllap need hotellid neil ka erinevad.

Ohh õudu! Igea Marinas on ju kaugel Riminist. Palun ka infot! Kas tõesti 2* hotelli broneerijad viiakse kaugele Riminist? See poleks ju aus, kui on lubatud puhkust Riminis! Mis teha mitu päeva-ööd kuskil kesteabkus?

Ka Igea Marina on Rimini... Ei ütleks küll, et see keskusest väga kaugel oleks olnud. Jalgsi tõesti ei läbi seda maad, selleks on buss, aga iseenesest ega eriti vahet teegi, kus üks osa lõppeb ja teine algab. Nagu linnaosadki.

Tere! Kas keegi on juhuslikult ööbinud Jolie hotellis Riminis? Piltidelt tundub väga okei hotell, aga kuidas üldiselt Itaalias 2-3* hotellide tase?

Rimini 2-3 tärni hotellid on reeglina nn. teises reas ehk rannast umber 300-500 kaugusel. Teie mugavus sõltub kui kaugel on rannikuraudtee. Seda mööda kihutavad 100 km/h kaubarongid veerandtunniste vahedega (ka öösel). See kehtib Riminist lõuna poole kuni Cattolicani. Riminist põhja poole on hotellid uuemad(s.h. Igea Marinas). Mida hotellis saate sõltub omanikest: näiteks Bellarival, Viala Ferraral on kõrvuti 3* Staccoli ja 2*Orlov. Esimese omanikud põlisitaalased teistel aga slaavi päritolu. Staccoli hommikusöögil oli "Rootsi laud" ainult esimesel päeval, ülejäänud nädal saime igaüks ühe viilu juustu/sinki/saia/tass kohvi (ei mingisugust rohelist), sest keegi julges esimesl päeval pruukida kraami isu järgi. Orlovis seevastu olid lauad vene kombe kohaselt lookas ja keegi ei lugenud suutäisi. Igal juhuks pistke kohvrisse mõned paarid kõrvatroppe. Piki rannikut liigub buss intervalliga 20 min ~1 € ots. Need tähelepanekud septembrist 2014.