RUMEENIA reisipildid 5.-17.09.2007

Käesoleva aasta kolmas suurreis oli siis Ida-Euroopasse. Sel korral sai ette võetud Rumeenia.

Eesti, Läti, Leedu, Poola, Slovakkia, Ungari ja Rumeenia. Üllatav koht oli Moldevanu mägi, kuhu otsa ronimine võttis terve päeva ja kus on elu nagu vanajumala seljataga.

Fotod leiab: http://foto.jukkum.net/index.php?cat=10

1
2

Mutianpu, mina näiteks kirjutan kindlal põhjusel: Sooviks, et järgmine kord tripist reisipiltide linki leides oleks seal vaadatavad pildid. 40 inimest bussi taustal eri poosides üles võetuna ei anna mulle Rumeeniast mingit ettekujutust, selliseid klõpse on pildialbum.ee-s piisavalt - mina ja Pets egiptuses! kanaari saartel! lõunapoolusel! Ainult et piltide pealt vaadates oleks need klõpsud saanud ka Ülemiste keskuse parklas või Harku järve ääres ära teha.

Reisimine on tore, Rumeenia põnev, aga seda piltidega edasi anda - on raskem kui lihtsalt mälukaart veebi tühjendada.

0
0

No aga tänan. Ma katsun järgmine kord olla siis tähelepanelikum, panna netti ilma inimeteta pilte, vaid ainult möned igavad majad ja paar eeslit.

See koopa pilt on tehtud Rumeenias Viktooria külast veidi üles poole, Moldevaanu mäe poolel jalamil, (2 tunni teekaugusel) kus oli kuldsetel aegadel kaevandus. Nüüd elavad seal koopas ainult möned karud. Minu reisiajal üks neist ainult magas!

Kellele aga pildid ei meeldi, siis ma lähen sel aastal uuesti Rumeeniasse, võtke ühendust tulge kaasa ja tehke ise pilti :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased