RUMEENIA reisipildid 5.-17.09.2007

Käesoleva aasta kolmas suurreis oli siis Ida-Euroopasse. Sel korral sai ette võetud Rumeenia.

Eesti, Läti, Leedu, Poola, Slovakkia, Ungari ja Rumeenia. Üllatav koht oli Moldevanu mägi, kuhu otsa ronimine võttis terve päeva ja kus on elu nagu vanajumala seljataga.

Fotod leiab: http://foto.jukkum.net/index.php?cat=10

1
2

soovitus natukene filtreerida pilte mis üles pannakse, sadu suhteliselt suvalisi klõpse ei viitsi ausõna keegi vaadata.

0
0

ühinen eelmise arvamusega, huvi kaob kiiresti!

0
0

Mina ei ühine. Just niimoodi saab ülevaate reisi tegelikust kulgemisest. Mingeid üksikuid klants-pilte oskab igaüks üles panna. Siin on aga elu!!!

0
0

Et elust ettekujutust saada, saaks mitmesaja asemel ka nt 100 pilti üles panna. Lõpuni ei jaksa küll vaadata. Lõputud pildid nägudest ja lihtsalt reisilkäinutest ei paku midagi. Neid pilte, mida siia vihjata, need võiks ikka kuidagi filtreerida. Need, kes reisil käisid, need ju teavad niigi, kuskohast neid vaadata.

0
0

Kus on see "elu"? Kas selles, et 5-6 /tundmatut/ inimest on pildistatud kõiki ükshaaval ühe ja sama maja ees???

0
0

selge see, nad on ju siis ikka elus!

0
0

issand, asi on ju lahterdatud. ma ei saa aru kas tahate ilusaid pilte näha või tutvuda marsruudiga omale teadmiseks. sellisel juhul on palju pilte väga vajalik. kavatsen ise rumeeniasse minna ja minu meelest saab siit väga palju teavet.

0
0

huh? 700 pilti, enamikul mingid võõrad inimesed täiesti suvalise tegevuse juures, mis krdi teavet sealt saab? kui seal ka häid pilte on, siis ei leia neid sealt üles.

Jukkum, ole veidi hoolivam oma vaatajate suhtes.

aga koht (Transilvaania, või kogu Rumeeni) on lahe, käimist väärt kindlasti.

0
0

siis tuleks ka kvaliteetsemaid pilte pakkuda. Iga klopsutaja ei ole kahjuks veel fotograaf.

0
0

nõustun eelneva kommentaariga. Suurem osa tema pilte (ei räägi vaid kõneall oleva reisi omadest)on pildistatud imeliku nurga alt, on udused ja peaksin võib-olla neid headeks fotodeks vaid siis, kui nad oleksid tehtud "tavalise aparaadiga" ja mitte "fotograafi" poolt.

0
0

Armsad sõbrad. Ma olen selline fotograaf, kes soovib et mu publikul oleks pilte tore ka aasta pärast vaadata ja näha seal selliseid pilte, mida ta täna ei viitsinud ära vaadata. Kui reisil käib 40 inimest ja ma igat üht pildistan erinevas kohas 21 päeva jooksul 3 korda (keskmiselt), teebki see 2500 fotot + siis fotod mis on tehtud mitte reisijatest vaid niisama kolmandale isikule vaatamiseks. Minu eesmärk on see, et reisija kes reisil oli leiaks ka end ja tunneks ära selle meeleolu, mis tema just elas. Fotode vaatamine on nagu piibli lugemine, vaatad korra vaatad kas ja alati leiad midagi uut.

0
0

Armas fotograaf! Ma saan sinust aru ja olen natukene nõus: oma reisiseltskonnale kulubki palju pilte ära.

Aga meile teistele, kes me igat mallet ja pillet ei tunne, ei kulu. Nii et kui tahad pilte näidata ka reisil mittekäinutele, siis tee oma miljonist mingi valik. Muidu, ausalt, ei vaata me su pilte ei praegu ega aasta pärast.

(Et oleks aus, siis minu ammused Rumeenia-pildid on siin: http://no.spam.ee/~kaur/g/view_album.php?set_albumName=Transilvaania)

0
0

Tead minu pärast võivad kõik need jäätist limpsivad Malled ja Kalled sul seal edaspidigi vaadata olla ja imekunstilisi värke põle vajagi, aga oleks kena, kui sa jagaks nad paikkondade järgi kaustadesse, siis tuleb Mallele ka kahe aasta pärast meelde, mille taustal ta naeratab.

Sul on päris häid koopapilte, aga ole armas ja kirjuta, kus sa need tegid.

0
0

ma ei saa pihta, mis te kõik siin õiendate inimese kallal, kes pani pildid vaatamiseks. Mis see teie asi on, et pilte palju on üles riputatud või pole teemade järgi lahterdatud. Keegi ei käse ju vaadata, kui ei meeldi.

0
0

Lihtsalt tahaks ise kaa neid koopaid näha.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased