Rummi Eestisse kaasa?

Äkki keegi oskab aidata? Kui palju võib Eestisse üle piiri viia alkoholi inimese kohta?

EL-i välistest riikidest võib tuua maksuvabalt isiklikuks kasutamiseks:

veini kuni 4 liitrit (va vahuveini, liköörveini) õlut kuni 16 liitrit 2 liitrit alkohoolseid jooke alkoholisisaldusega kuni 22% (sh vahuveini, liköörveini) või 1 liiter kanget alkohoolset jooki (alkoholisisaldusega üle 22%)*

  • Koguseid on lubatud ka kombineerida, arvestusega, et iga kogus on 100% ja kokku saab tuua 100%. Kombineerimise näited: 20 sigaretti (50% 40-st) ja lisaks 25 sigarit (50% 50-st); 1,5 l kuni 22% jooki (75% 2-st liitrist) ja lisaks 0,25 l üle 22% jooki (25% 1-st liitrist) jne.

http://www.emta.ee/755

0
0

Tee rummiostureis Reunionile! :) See on EL-i territoorium.

0
0

Reunionilt tõin Riviere du Mat'i "Brut de Chais'i". Väga hea jook. Odav solk, mida igas supermarketis nii Mauritiusel kui Reunionil müüdi ei kõlvanud minu meelest kusagile, kuid tipptegijate toodang on vägagi hea.

0
0

Käisin ka Mais kambaga Mauritiusel, meie kahes kotis oli umbes 6-7 pudelit rummi ja keegi ei kobisenud midagi. Soovitaksin võtta ikka tumedat ja laagerdunud rummi. Hele kookosrumm oli kokteilis (ananassimahla jms) näiteks hea.

Ahjaa...üks väga hea pärlipood on seal ka...saad päris ehtsad (küll kasvandusest) pärlid ca 250 eegiga. Rannast ei maksa osta, sest need kaupmehed ostavad ise ka tolle poepidaja käest ja panevad tohutu protsendi otsa. Igatahes soovitan soojalt vaatama minna - valik võtab silme eest kirjuks. See asub Trou aux Biches, mööda seda põhiteed sõites vasakut kätt (üsna silmatorkamatu poeke, kuid hoia silmad lahti küll leiad). Orientiirina oskan öelda veel nii palju, et Trou aux Biches on paremat kätt villa Rialto (suur silt on üleval), sellest autoga paar minutit edasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased