Ei oska Ryanairi lehelt piletit osta, palun abi

Esimest korda elus hakkasin osta ryanairi lehelt piletit, aga ei saanud hakkama. Vist on seal mingi jama. Kas keegi oskab aidata?

Kust maalt ostmisel see "jama" Sul algab - siis teaks täpsemalt soovitada?Kui oled leidnud sobiva lennu, siis klõpsad veidi paremale jääva hinna peale, seepeale avaneb valik pileti 3-le erinevale hinnaklassile. Loed kenasti läbi, mis millise pileti hinna sisse kuulub ja teed valiku. Kõige odavam pilet sisaldab ainult käsipagasit, mille pead lennuki uksel ära andma ja see paigutatakse tasuta üldpagasi hulka. Istumist ise valida ei saa, kui ise valimine on oluline, siis tuleks see juurde osta. Valiku pead tegema mõlema suuna pileti juures. Edasi läheb nagu ikka - sisestad enda andmed, kui lisateenuseid tahad, siis valid juurde, lõpuks kaardi andmed ning vaatad kõik ilusti üle, et on nii, nagu soovid ja maksad.

Hetkel paistab olevat jah mingi "jama". Laseb sihtkoha ja kuupäeva ära valida, siis peaks jõudma "hinna ja kellaaja" lehele, aga siis ütleb, et sel päeval lende ei ole. Eriti, kui järgmise aasta lende vaadata.

jah, seda ma mõtlengi, järgmise aasta lende ei saa osta. veel eile õhtul oleksin saanud, aga lükkasin selle tänasele ja nüüd ei saa enam

Mul hetkel lasi teha, huvitav on aga see, et kui valin momondost ostes kokku edasi tagasi 77.- aga Ryanairi kodukalt tuleb samade andmetega hinnaks 111.-. Kas kuskil võib olla mingid varjatud tasud, mis pärast lisanduvad Momondost ostes?

Momondost sa ju ei saa osta, sealt suunab lennufirma või vahendaja juurde. Vaata, et Ryanairi puhul ostaksid ikka Ryani enda kodulehelt. Kui ostad mitu piletid, siis võib odava hinnaga olla ainult 1, proovi Ryani lehel 1 inimesega ja näed ära.

sihtkoht oli Tallinn-Milano edasi-tagasi ja näitas Momondost, et Ryanair lendab. Ongi just küsimus, et kuidas seal 70.-  ja Ryanairi lehelt 111.-

Ei tea, kas praegu on õige aeg osta piletid Gironasse ka? aprillis on seal juba soe

maria, ma kirjutasin milles probleem võib olla, aga kui täpseid aegasi teada pole, siis raske kommenteerida. Proovisid, mis hind ryani lehel 1 inimesega on?Kalju, see aprilli soe on nii ja naa, ujumiseks igal juhul vesi kõlblik pole.  Võib ollapäeval 25 ja võibolla alla 20, päeval päike võtab muidugi korralikult.