Ryanair ja Küprose/Paphose kolmapäevased lennud suvel?

Tere,

Kas kellegil on kogemust, mida Ryanair oma suviste kolmapäevaste lendude reisijatega tegi? Kas  pakuti automaatselt pühapäevast lendu või lend tühistati ja vaata ise millise lennu peale saad?

Meil piletid kolmapäevasele lennule septembris ja graafikus neid lende hetkel pole. Samas lendu pole tühistatud veel? Puhkused planeeritud, kui natuke ette teaks, siis vaataks uue majutuse ja liigutaks puhkust :)

Kui Ryanairi kodulehel oma broneeringu lahti teete, kas seal ei ole mingit uut infot? Või muutmisvõimalust.

Ei ole jah seal mingit muutust:

Flight information

Flight status: Confirmed

K 30.09 lend siis TLN-Paphos, aga praeguses graafikus väljumised ainult pühapäeviti :/

Üritasin roboti käest vastust saada, aga tulutult :D

Samas on lendude otsingus Ryanairi lehel hetkel näha, et nt. homne lend ja 8.07 lend on tühistatud. Tahakski teada, kas need kodanikud tõsteti automaatselt pühapäevasele lennule või mitte? Meil suure seltskonnaga minek, palju piletei eraldi ostetud, kas peaks peale passima, et ikka lõpuks ühele lennule saame.. kui üldse saame :P

Ei jõua hetkel otsida, aga FR praegu vist pileti muutmise eest tasu ei võta. Kui väga kardate, võite ju kohe lennud ära muuta.

Samas 30. septembrini on kolm kuud aega, sellega võib palju muutuda.

Meie kolmapäevane lend tühistati, pakuti võimalust lennuaega muuta, mida osa seltskonnast ka tegi - pikendasime reisi nädalaks.

need kellele ei sobinud - nende piletite raha tagastust alles ootame (voucherid on pakutud juba 2x ja voucheri pakkumus kehtib kuni nad sulle reaalselt raha kannavad )

Aitähh liisakr! Kui pikalt tühistamisest ette teatati?

Tasuta muuta saab hetkel juuli ja augusti pileteid, mis on ostetud peale 10.06.2020 ;)

Leidsin TLN Lennujaama lennuplaani, seal alates sept. kolmapäevane Paphose lend olemas ikka. suvekuudel on 1x nädalas..

Meil lend novembris. Tagasilend, mis pidi olema kolmapäeval, tõsteti automaatselt 4 päeva edasi, pühapäevale.

Ok, lennuplaanis oli jah 2x nädalas lennud septembrist oktoobri lõpuni...ju siis enne ja pärast ongi 1x nädalas pühapäeviti..

Piletid olid ammu juba veebruaris ostetud. Esialgne minek pidi olema 22.07 ja 21 mai anti teada, et see lend on tühistatud, ehk siis 2 kuud ette, ilmselt kohe kui nad tegid otsuse oma suvegraafikut hõrendada ühele lennule nädalas.