Ryanair - küsimused seoes piletihindadega

Sooviksin pisut täpsustavat infot Ryanairi lennupiletite kohta. Nimelt on plaanis lennata Stockholmist Skavsta lennujaamast Pariisi Beauvaisse'sse ja tagasi. Pileti hind on minnes 77 SEK (ca 115 EEK), tagasitulles 7.50 EUR (ca 117 EEK). Mis sellele hinnale veel lisandub? Kindlasti Baggage Fees 15 EUR, kuid mis veel?

Kõik, kes Ryanairi ja Pariisi lendudega kokkupuutunud on võiksid siin sõna võtta ja oma kogemustest rääkida. Samuti oleks teretulnud ka informatsioon selle kohta, kuidas kõige mugavalt Beauvaist Pariisi saada. :)

Lisandub krediitkaardi tasu 5 Eurot ja ainult pagasitasu, reisikindlustust ei ole ilmselt mõtet võtta. See on kampaaniahind, mingeid makse ei lisandu. Kõige mugavamalt saad Pariisi spetsiaalsete lennujaama bussidega, mis väljuvad vastavalt lennule üldiselt, kuid pole probleemi kui esimesest maha jääd. Ostad pileti, kui ei tea kust, siis küsid abi, turistiinformatsiooni lauast. Kõik on väga lihtne, head reisi!

Kuid kui lendan Riiast Stockholmi ja sealt alles edasi Pariisi, siis pagasitasu lisandub kindlasti igal lennul, kuid krediitkaardi tasu on ühekordne?

Oot - oot , ma nüüd uurisin nädalake tagasi Londoni - Pariisi lendamise võimalust.Nii Riia kui ka Tallinna kaudu. Ikka tulid piletihinnad sinna min 3000 kr kanti. Stockholmi jätsin esialgu oma valikust välja, aga kui nüüd kasutada Tallinki kinkekaarte, siis oleks asjal jumet ehk soodsalt Stockholmi ja tagasi.

Kas ma saan aru õigesti, et Stocholmist minna Pariisi maksaksin 2 täiskasvanut kokku 715 kr edasi-tagasi.

Vabandan, et kaldun teemast kõrvale ,kuid ka kaudselt seotud... Kumba, kas Pariisi või Londonisse on üheks või äärmisel juhul 2 ööks mõtet minna.(sünnipäeva kingiks) Kujutan, et London annaks suurema elamuse.

Kuidas Sa 715 EEK kokku saad? Piletid ju 115.- mõlemad üks ots + pagas 225.- + krediikaardi tasu 75.-

Kaardimakse tasu ei ole ühekordne, vaid iga reisija iga otsa kohta 5 euri. Nii et kui Riiast läbi Stockholmi, siis edasi-tagasi 4 otsa - seega 20 euri/in.

Pariisi on omajagu maad (ca 80 km) ja saad sinna bussiga (rongi pole). Kui lennujaamas oled, eksida ei saa, piletimüügi putka ja bussi leiad lihtsalt. Üheotsapilet 13 euri, sõidad ligi tund. Busside peatuskohast annab kõndida jalgsi kesklinna, lähedal on ka rattalaenutuspunkt. Tagasi tulles arvesta, et ei pruugi saada kohe esimese bussi peale, nii et varu aega.

Tänud imndr tähelepanu juhtimast.

Uurisin ise ka Rynairi kodulehelt. P Päevad on 23.märts sinna ja tagasi 25.märts. KOKKU : 2 täiskasvanut 308 SEK ehk 474 kr. Kuna läheme kahekesi sinna lihtsalt tutvuma, siis arvatavasti on mõtet tellida ainult 1 pagas juurde 15 EUR ,aga siis peab vist selle eraldi tegema ehk 75 kr juurde maksma.

Tänud Rein kasuliku info eest. Sinu infole tuginedes ja ESMAKORDSELT Pariisis olnu,siis peaksin võtma Rynairi hommikuse/päevase lennuki, sest siis on mul aega ööbimiskoht üles leida või on ka hilisel kellaajal bussiliiklus stabiilne.

Noh, kui üks pagas Riiast läbi Stockholmi Pariisi, siis ikka 4 x 15 so 60 euri.

Iseasi küsimus on muidugi see, kas mõnepäevase reisi tarbeks on mõistlik üldse niipalju kola kaasa vadeda, mille tarvis peab suure kohvri kaasa võtma. Äkki piisab vähemast kohvrist või seljakotist, mis on nii rahakoti- kui keskkonnasõbralikum:)

Busside sõidugraafikuga pole muret, see järgib lendude omi ja bussile saab ka hilisel õhtutunnil. Täpsem info busside väljumise kohta: http://www.aeroportbeauvais.com/horaire_bus.php?lang=eng

PS Näe, vahepeal on hinda tõstetud - nüüd pilet 14 euri.

Tegelikult võis summa tulla vabalt suurem, sest unustasin, et erinevatel päevadel on ju ka erinevad piletihinnad. :)

Salongi võite võtta kuni 10 kg. Lähete ju ainult 3 päevaks. Ei tohiks olla palju asju vaja kaasa võtta. Sellsiel juhul ei ole vaja võtta äraantavat pagasi 15 euri (üks ots) eest.

Euro (mis?) Meil tuleb kasutusele( mis?) euro. Euro (mille?) Euro (mille?) vahetuskurss on .... Eurot (mida?) (kui palju?) See asi maksab 15 eurot.

Usun, et käänatud on lühendit EUR mitte sõna euro.

Tere, jätsin vist miskit lugemata Ryanairis ja tegin esimest korda. Ühesõanaga kui polnud klikkinud krediitkaarti nimele vs. VISA näiteks siis lisanud kohe sama summa otsa mis oli nagu pilet. Summad polnud suured. 10eur-i tuli maksta lõpuks 20 eur-i ja 100 nok- tuli maksta 200 nok. Et mis ma seal vatesti klikkisin ? Siis tean tulevikus :D

Samas kui ma nüüd pangas vaatan, pole nad nii suuri summasid maha võtnud.

Ostsin eile pileti Riiast Londonisse ja kui jõudsin sinnamaani, et pidi märkima, kas soovin kindlustust või ei soovi, siis mittesoovimise korral edasi toimetada ei lasknud. Proovisin mitmeid kordi ja ikka sama jama. Lõpuks ei osanud muud teha kui valisin antud riikidest Läti ja sain nii piletiostu lõpuni viidud. Nüüd ei teagi, kas sellest midagi kasu on, et sai Läti pandud. Eestit ei olnud ära toodud.

Pilet ostetud, maili peale ka kiri tulnud. Inglise keel nõrk koht. Kas peab veel midagi internetis toimetama, või saab nüüd lihtsalt dokumendiga Riia lennujaama mindud ja saab seal end lennule registreerida. Kas ikka paar tundi tuleb enne väljumist kohal olla.

Check-in tuleb netis teha, sest lennujaamades enam Ryanair check-ini ei teosta http://www.ryanair.com/en/questions/can-i-check-in-at-the-airport Pagasi saad küll vastavasse kohta lennujaamas ära anda, kui oled pagasile koha ostnud broneeringut tehes, kui ei siis maksad kohapeal aga oluliselt rohkem muidugi.

Ryanair pakub hetkel 5naela eest üheotsapileteid algusega Londonist. Mul oleks vaja Londonist Bratislavasse piletit 27.maiks ja kirjas on ka, et Bratislavasse on pilet 5£ + maksud. Kui hakkan aga valima,siis tuleb hinnaks hoopis midagi muud. Milles asi? Ei saa aru kahjuks. http://www.ryanair.com/en/fares-to-europe

teise kuupäeva, kuna alates 27.mai ei ole enam odav (blackout)

Olen vaadanud. Ka eelnevate päevade piletihinnad on erinevad.