Ryanairi 1 booking, 3 inimest

Tere! Ostsin mõnda aega tagasi lennupiletid Dublinisse, endale ja kahele sõbrale Ryanairi kaudu. Kõik piletid on ühe bookingu all. Nüüd selgus, et olen lapseootel ja reisi toimumise hetkel rasedus sellises staadiumis, et ei riski minna. Siit mu edasine küsimus, kui soovin et mu sõbrad saaksid siiski kahekesi minna, kas peaksin eelnevalt enda pileti tühistama  (pileti hind oli soodne ja selle raisku minemisest väga kahju ei ole)? Või on see täiesti okei, kui broneeringu jääb nii nagu oli, aga lihtsalt mina ei ilmu lennule, ja ülejäänud kaks reisijat lähevad?

Võid jätta rahulikult ilmumata. Check-in teed ainult neile, kes reaalselt lennule lähevad.

Lihtsalt küsin, kas broneeringu tühistamine on sedavõrd kaelamurdev operatsioon, et selle tühistamise üle üldse aru tasub pidada, kasvõi viisakusest näiteks? Ma ise peaksin suisa loomulikuks, et mulle mittevajalikud broneeringud ja reserveeringud tühistada. Öelge 1 hea põhjus, miks ma peaksin kohta kinni hoidma? Olgu tegu restoranilauaga, lennupiletiga või arsti külastamisega.

Ole hea Viktor, anna lühike ja konkreetne ülevaade, kuidas Ryanairiga seda lihtsalt teha. Ma olen nendega küll ca 300 lendu teinud, aga tõesti ei oska.

Just, mul tekkis sama olukord, ei oska seda tühistada nii, et ülejäänud kahe inimese broneering säiliks.

Alati võib ju muidugi ainult iseenda peale mõtelda ja tühistada, las sõbrad ostavad endale uued kallima hinnaga piletid, eks ole. 

Viktor- siin ei ole viisakusega mitte mingit pistmist. Lennufirmad lihtsalt EI LASE tühistada ühe inimese lendu eraldi, sel juhul kaotavad ka teised oma piletid. Jah, võib proovida läbi rääkida, aga muudatused on alati kas siis lisatasu eest, või peavad teised samal broneeringul olevad inimesed ostma uued piletid ( ja kaotavad pealegi veel juba makstud piletite raha).

Kas Sina maksaksid lihtsad viisakusest, nagu ütlesid, lennufirmale mingi a la alates paarsada eurot peale, et nad saaksid Sinule broneeritud kohale uue pileti müüa?

Tänan asjalike selgituste eest, seda ma ju küsisingi.

Jessas, tripis lahmitakse ka juba miinuseid panna samal tasemel nagu perekoolis...

victor54 küsis, täiesti viisakalt küsis, mis on see takistus, et mitte tühistada - kas on nii raske vastata, et Ryanair ei lase piletit tühistada? 

See, et lennufirmad ei lase tühistada ühe inimese piletit suuremast broneeringust, ei ole ju tõsi. Mõni kindlasti ei lase, aga üldistamine, et lennufirmad ei lase, on ikka liiast. Jah, seda ei saa teha veebis, küll aga klienditeeninduses.