Ryanairi istekohad

Tere!

Me ei suuda otsustada, kas osta Ryanairi lennul istekohad ära või oodata check-in'i määratud istekohti. Meid on 2 tükki ja hea oleks kui saaks akna koha. Kas kellegil on kogemusi Ryanari tasuta istekohtade määramise kohta?

Hei.

Kui sa ostsid need kaks piletit ühe tehinguga siis on 97% tõenäoline, et te satute istuma kokku. Akna aluse kohaga on nii, et võib vedada või mitte vedada.

Isiklikult oli kogemus selline, et mul olid kolmele inimesele ostetud erinevate tehingutega piletid ja need kolm inimest said kõik akna alused kohad, kõik istusid eri ridades.

Viiele inimesele olid mul piletid ostetud ühe tehinguga ja need istusid kõik ilusti ühes reas (6 oli aknaalune koht ja see oli kellegi võõral)

Kui teed check-in`i kiirelt peale tähtaja kukkumist saad väga suure tõenäosusega kõrvuti kohad. Kui jätad viimasele minutile võid saada eraldi kohad. Olen mõned korrad jätnud viimasele minutile ja selle tulemuseks on eraldi istekohad.

Praegusel ajal aknast nagunii näha pole midagi. .. Kui korraga ostsid kahele pileti, siis on 99% kõrvuti. Olen ostnud 9-le ja ka on kenasti koos ja kobaras olnud...

Kohtade määramine ei olene, kas piletid on ostetud korraga või mitme nädalase vahega. Check in tehes oleneb, kas sel hetkel on järjestikused vabad kohad olemas ja kuhu satuvad. Meie paari aasta lendude kohad on kujunenud nii, et piletid on ostetud u 1-1,5 kuud varem, check-in reisibürool tehtud 3 päeva enne väljumist ja istusime mehega üks lennuki alguses ja teine lennuki lõpus. Kui sel aastal soovisin, et teen ise check-in, siis vastati, et teevad ise ja ärgu me muretsegu, et saame kõrvuti istuma, aga lõpuks olime ikkagi mõlemad otsad jälle teine teises lennuki otsas.