Viimased kommentaarid

Meie tellisime selle sertifikaadi ka. Lisaks, ma veel küsisin Synlabist üle, et kui sellel laupäeval teeme testi, kas pühapäeval väljastavad tulemused, siis vastati, et teste teevad nad 24/7.

Meie registeerisime testile laupäevaks Synlabis. Neil kirjas, et 24h jooksul saab vastuse kätte ehk me peaksime pühapäeva hommikuks vastuse saama ja pühapäeva õhtul kell 21.20 on lend. Kuskilt ei lugenud, et pühapäeval tulemusi ei väljastata või, et peab selle eest raha juurde maksma.

Täna avaldas Küprose leht uued kategooriad: https://cyprus-mail.com/2020/09/15/ministry-updates-covid-19-country-categories/. Nüüd saab olla üpris kindel, et Eesti välisministeeriumi info on õige, isegi kui Cyprus Flight Passi lehel pole veel kategooriaid uuendatud.

Meil on pühapäevaks piletid ostetud Küprosele. Me ka natuke segaduses, et kas peab testi tegema või ei, sest Cyprus Flight Passi lehel oleme ikka A-kategoorias ja siin lehel (https://www.pio.gov.cy/coronavirus/en/fly.html) pole ühtegi uut teadaannet juba peaegu 10 päeva olnud. Kuigi vaadates Reisi Targalt lehelt on seal kirjas, et alates 18. septembrist on eestlastel vaja test teha 72h enne. Me igaks juhuks registeerisime ennast Synlabis testile, kuna sinna peab ettebroneerima, aga saab 24h enne testi tühistada.

Mhm, täiskasko on lisaks 12 eurot/päeva kohta. Meil on plaanis 8-9 paiku hommikul hakata minema.

Loodame, et ühel päeval ei tule siis tarku mente. Tahaks lihtsalt autoga Timna pargis ja Punases kanjonis ära käia.

Me tahame Eilatist, jah, rentida. Leidsime Sixt kaudu umbes 30€/päev normaalseid autosid.

Okei, tänud vastamast. Me tahame ainult üheks päevaks rentida, sellepärast ei taha seda lisa 25 eurot maksta. Loodame, et saame ka ilma rahvusvahelise loata.

Minu teada Kuubale ei tohi sisse viia ega välja tuua CUC´e. Vähemalt sellist infot jagab üks reisifirma.

Aitäh info eest! Tundub, et te olete seal ja asi ikka pole nii hull.

Tere! Meil on piletid Riosse oktoobriks ostetud, nüüd siin kommentaare lugedes tuli täitsa hirm naha vahele, ei julgegi minna enam..  Kas tõesti see kuritegevus seal nii suur on ja tõeliselt ohtlik seal olla?

Lisan veel vastuse Priit P-le. Ma mõtlesin selle juurde maksmisega, seda et kui palju oleks nõus juurde maksma piletitele, et Tartust lennata Tallinna ja Riia asemel.

Tere!Tänud vastuste eest. Vabandan hiliste vastuste eest! Priit P, ma kahjuks ei olnud kuulnud sellisest võimalusest, et saab huvilende teha. Jätan meelde.Alar, kui uurimistöö on valmis, siis saan lingi siia ka lisada.Sigala, aitäh mõtete eest, sain endale ka uusi mõtteid, millest kirjutada.Kes veel ei ole vastanud, siis paluks seda teha.Aitäh!

Tere!Asi ei olnud selles, et erinev hind oli. Asi oli selles, et ühtegi lendu ei pakkunud mulle. Õnneks ma sain korda, Firefoxis töötas ilusti ja oli isegi paar eurot odavam kui Momondos. Google Chromes ikka ei leia ühtegi lendu.

Me seda lehte lugesime jah, aga seal polnud täpselt kirjas, kas on vaja mingit dokumenti kaasa võtta, seal on ainult kirjas, et 16. aastasel ei lähe reisisaatjat vaja.

Kui tohib küsida, ma näen, et te olete juba aasta tagasi seal hotellis käinud, kuidas hotell muidu oli?

KLM, arvatavasti Amsterdam Schiphol lennujaam ja lennukid on Boeing 777-200ER ja Boeing 737-700WL