Ryanairi lendusid näitab Tallinnast kuni 2023 oktoobri lõpuni

Et kaugemale pole ikka pandud. Kas kaovadki siis Tallinnast need kaheksa sihtkohta ära?

Ilmselt käivad "läbirääkimised" Lennujaamaga. Ryanair on selles osas tuntud ja Tallinn tahab olla ju glamuurne kuuekümnendate lennujaam, kust lendavad vaid "valged inimesed", uksel antakse shampanjaklaas ja lusikatäis kaaviari.

Vilnius ja Kaunas ei ole õnneks väga kaugel ja telefon ühendab juba aastaid rõõmsalt nende wifiga ilma, et ise midagi tegema peaks.

3
1

Märkasin ka seda ning uurisin lennujaamast seda ja sain vastuseks: Lennujaama talvine lennuplaan saab paika septembris ja hetkel ei ole meil veel lennufirmade talviste graafikute kohta teavet jagada. Soovitame selle küsimusega pöörduda otse lennufirma poole.

Suvehooajal lendab Ryanair Tallinnast kaheksasse sihtkohta: London, Milano, Stockholm, Barcelona, Viin, Berliin, Rooma ja Veneetsia Treviso.

0
0

Tegelikult näen ma siin praegu Pärnu võimalust. ILS jäeti küll paigaldamata, kuid asi see nüüd ära tellida oleks. Ryanair suunaks kõik lennud siia, kui "Tallinn (Pärnu)" jaama ja kõik oleksid õnnelikud.

Ahjaa, Tallinna Lennujaam ei oleks - nemad on ju Pärnu lennujaama omanikud ja viisid hanked teadlikult niimoodi läbi, et 0.01% igast asjast Boeing 737 jaoks puudu jääks.

4
0

Jah, Eestis opereerib kõiki vähe suuremaid lennujaamu AS Tallinna Lennujaam - riigiettevõte

1
0

Kummaline on see, et Riiast näitab nt Barcelonat ja Milanot isegi kevadesse, kuid Tallinnast on ainult oktoobrini

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased