Viimased kommentaarid

Ikka sama seis Ryanairiga, ei saa edasi ega tagasi.

Lühidalt algusest peale. Ostsime piletid jaanuariks Paphosele, Ryanair tühistas tagasilennu. Muutsime selle aprillikuu Bergamoks, Ryanairi süsteem  tegi sellest üllatuslikult jaanuar- veebruar Bergamo lennu. Live- chatiga on suheldud, vastus on ühesugune- edasine muutmine on tasuline. Kui nüüd proovida Refund application formi, siis seal ütleb, et lendu pole tühistatud ja raha tagasi küsida ei saa.

Kas on veel mõni kasutamata võimalus?

Pusime siis edasi. Et siis Refund Application Form?

Tänan, Vatse! Just seda  tegime paar korda Ryanairi Live Chat-i  kaudu, kuid nende poolt tuli mõlemal korral vastus, et oleme juba oma broneeringut korra muutnud ja edasine muutmine on tasuline. Mõtlema pole nad hakkanud :-(

Ylar, kahjuks tegi süsteem nii, et meie broneering ongi nüüd muudetud ja seda suvaliste kuupäevadega Milaano lennuks (kes tahaks olla kuu aega jaanuaris Milaanos, meie neid kuupäevi küll ei sisestanud). Jälle uuesti broneeringu muutmine on tasuline. Müstiline Ryanair! Ma saan nii aru et raha tagasi küsimine pole võimalik ja pangast makse tagasikutsumise peab saaja aksepteerima.

Ylar, ma ei saa aru, mida tähendab "broneering tühistub"?

Ma ei taha broneeringu tühistamist, ma tahan seda muuta.

Ka meil on mure Ryanairiga- tühistati jaanuris tagasilend Paphosest ja sellel marsuudil kuu aega pole tagasilende. Nüüd kui valisime uue marsuudi Milaanosse ja seda uute kevadiste kuupäevadega, siis sihtkoht muudeti küll ära aga  Ryanairi pani broneeringusse täiesti suvalised kuupäevad.  Nii et saaks minna küll Milaanosse, aga 5.jaanuaril ja juba veebruaris saaks tulla tagasi. Kevadised piletid pole kallimad esialgsest, aga ikka on broneeringu muutmise lõpetamisel Maksa nupp ja muud lõpetamise võimalust pole.

Läti ooperiteater plaanib alustada 20. mai uuesti, kava on värskelt üleval https://www.opera.lv/en/

Nende karantiin saab siis selleks ajaks läbi.

tänu Goodreads nimekirjale tulid meelde veel:

Minu Tokio

    Tallinn

Hea on selles sarjas lugeda natuke eneseiroonilisi humoorikaid kõrvalpilke.

Väga hea küsimus, mis siis on meelde jäänud:

Minu Alaska

   maailmameri

   India

   Hiiumaa

   Istanbul

Hea meelega loeks blogi :-)

Ise ma pole käinud, aga arvamusi on väga erinevaid, et mis olukord seal on ja mis on selleni viinud.

Käisime Top 10 käest ostetud paketiga detsembris Maltal, kõik toimis nagu lubatud, transfeer oli olemas. Eestikeelne abitelefon vastas, meilidele ka vastati. Ise peab küll tegema Ryanairi chek-in`ni ja pagasi juurde ostma, algajana sain hakkama :-)  ja Malta ise oli suur positiivne üllatus.

mul on pileti peal kirjas nii: kas teil on vaja oma broneeringut muuta? võite muuta reisijate nimesid või reisi andmeid internetis 24 tundi ööpäevas.