Ryanari broneering tühistati

Tegin eile õhtul ryanairi lennule broneeringu SEB virtuaalkrediitkaardiga makstes. Summa läks kaardilt maha ja lend sai confirmitud. Sain ka selle itinerary emaili oma lennu andmete ja numbritega. Täna hommikul tuli aga kiri: Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined. As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.

Kuid ryanairi kodulehel my bookingute all on kogu asja kohta kirjas veel CONFIRMED.

Ja ma ei saagi aru nüüd, kas mu lend siis tühistatigi ja võeti raha arvelt maha?

Ilmselt oleks seda kõige mõistlikum küsida otse ryanairi käest, ilmselgelt on mingi segadus. http://www.ryanair.com/en/questions/contacting-customer-service

Telefoni kaudu on neid pea võimatu kätte saada. Saatsin neile ka kirja, kuid sellele vastamine võtab samuti vist terve igaviku.

Kas Tallinna lennujaamast võib olla kuidagi võimalik seda teada saada, kas olen reisijate nimekirjas?

UK numbrile helistades sain küll kätte suht vaevata.

Tegin täna lennule broneeringu, Tallinn - Düsseldorf. Panin kõik vajalikud andmed, Visa kaart on. aga raha pole maha läinud, kas mul on see pilet siis olemas siiski või lähebki raha hiljem maha. Mul ju vaja seda resevationi numbrit/ kas see number peaks mulle siis meili peale tulema? e-mailile pole kirja tulnud..

Kui pole piletiga kirja tulnud ja raha pole maha läinud, siis võiks arvata, et piletiostu ei toimunud...

Broneeringu kinnituse peaksid kohe saama Ryanairi lehel, seal on kiri Confirmed ja broneeringu number. Raha mahaminek võtab aega, see ei lähe kohe. Umbes 2 nädalat enne lendu tuleb meilile kinnitus, sellega saad siis check-in-i teha. Ei mäleta enam, aga mu meelest läks ka raha alles siis maha. Siin foorumis on lendamise teema all kõik need probleemid lahti seletatud, seal on ka sealne telefoninumber, millel helistada. Arvestada tuleb muidugi ajavahega 2 tundi. Meilile nad ei kipu vastama.

Olgu, sain ostetud ja sain selle reservationi numbri ka, saan enda pileteid vaadata ka kui soovin. Pangakaardil on broneeritud summa, check-ini teen varsti ära.

Ma pole ennem Ryanairiga lennanud, olen kuulnud et peab hoopis väljast minema lennukile? Neil mingi eraldi terminal? Eelnevalt kui lennanud olen siis läbisin turvakontrolli, pidin lihtsalt otsima oma värava numbri üles ja ootama seal ukse ees, õigel ajal siis kontrollitakse pileteid ja kõndisin mingi pika ruumi vms kaudu sisse. Aga Ryanairil ilmselt käib asi teistmoodi? Kardan, äkki ei leia üles ja Düsseldorfi lennujaamast mul pole ka aimugi :D Kui lennuk maandub, siis ma pean õuest lennujaama sisse kõndima ja otse turvakontrolli jälle? Kellegil on kogemusi viimase lennujaamaga? Jutt on siis Weeze lennujaamast. Tallinnas ma pean otse minema turvakontrolli, pagasit mul pole?

Tallinnas toimib kogu tegevus ikka ühes, olemasolevas terminalis. Kõik on nii nagu teistegi lendudegi puhul. Tabloolt saad teada värava numbri, lähed sinna ning kui kell kukub lähed koos teistega lennukisse. Vahet pole kas õuest või torust.

Weeze lennujaam on väike ja lihtne ning ära karda, kuskil ei lasta sind valesse kohta minna. Lennukilt tulles turvakontrolli pole.

Kui sul onlines check-in tehtud ja ainult käsipagas siis lähed Tallinnas otse turvakontrolli.

Selge siis, hirm kadunud kohe! :)