Saa terveks Rebaseonu

Kurat, kuidas ajab selline jõmlus närvid mustaks http://www.rebaseonu.net/go/aafrika/p/welcome_to_estonia/

Varsti ei julge oma kodumaalgi ringi reisida ja ammugi kedagi Eestisse kutsuda
Kas me saame selle vastu ise midagi teha?

Selliseid juhtumeid lugedes ning ka Delfi politseirubriiki silmitsedes tuleb alati hea tunne kerre, et Balkani inimlikus keskkonnas elan.

Veeb ja oma blog on ikka võimas asi. Isegi olen mõlgutanud mõtteid blogi teha ja seal siis arvamust avaldada. Isegi, kui keegi seda ei loe, mõeldagu enne 2 x, kui mind rünnatakse :). Ise olen kokku puutunud jõhkra ellusekkumisega verbaalsel moel. Aga Ahtol ei maksa muretseda, et see jutt "haiglane sai" :), normaalse elukeskkonna eest tasub igatahes seista, muidu elame varsti nagu ......... Eestimaal.

Tervitused Ahtole ja head paranemist
Phi

Suht offtopic postitus tegelikult siia keskkonda, kuid ei saa lihtsalt panemata jätta. Paistab, et see Artjom on parandamatu tüüp juba ammu:
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_209246.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_261667.pdf

mida otsid, seda leiad...
eesti on ikka üks tore maa! nice place to stay away from.
kui oled eluga sealt minema saanud, siis sama ohtlikku kohta leida on raske. vaid endisest idablokist võib edu loota.

Novot, siis mõtled, et Nigeeria on ohtlik...
Aga jõudu ka siitpoolt!
Jyrka

Kahjuks pole selline situatsioon haruldane. Viljandimaal peksis poistejõuk ca aasta tagasi inimese surnuks. Asi tuli välja seetõttu,et mehehakatised olid oma saavutuse üle nii uhked, et keksisid terve alevi ees kuni sellest oli saanud avalik saladus!
Arvan,et valitsust ei huvitagi eriti turvalisus. Politseid ei usaldata ja seetõttu pole tal ka erilist võimu. Erandiks on ehk liikluspolitsei,kelle põhiliseks ülesandeks tundub olla riigieelarve täitmine trahvidega mitte liikluse turvalisus.
Ka korterisse tunginud märatsejale vastu hakkamisel tuleb piirduda peamiselt palumisega - sest muidu oled hädakaitsepiiridega kimpus.
Tahaks loota,et sa peagi paraned ja jätkad humanistina maailma avastamist

Hehhee, täitsa naljakas lugeda, et siin ka juba probleemi lahatud -- ma küll ei soovinud, et asi nii suure kella külge läheb aga noh, mis sa teed... :)

Vigastusi seekord suuri õnneks pole, natuke siit sealt paistes ja sinine. Nätsu närimisega oleks ehk ka veidi raskusi, kui see tegevus mulle meeldiks. ;)

Tegelikult ma polnudki üldse endas kindel, kas on mõtet sellist asja veebi üles panna, sest ega vigastused kes teab mis suured polnud ja võib kõlada lihtsalt halisemisena (nende kõrval, kes on tõeliselt "ära taotud", ja neid on). Aga tundus parajalt halenaljakas ja irooniline see sündmus, eriti põimituna Aafrika-juttude vahele... :P

väga räme on oma kodulinnas lihtlabaselt kere peale saada.

mulle tundub, et just väiksemates linnades ja maakohtades on see ajukääbikutest rullnokkade kontsentratsioon eriliselt kõrge.
tallinna elanikuna arvan,et tallinna krimitase on kohati madalam. siin on kohti jalaga segada ,kus segamatult sõbraga paar õlut teha,ilma et peaks end ebameeldivalt tundma.
ning linna peal liigub öösiti ka märksa mitmekesisem publik kui kuskil paide rullnokkade pargis.vanalinnast öösel jala kalamajja kulgedes tunnen end päris turvaliselt. lasnamäe kohta ma muidugi sõna võtta ei julge,sest pole sinna juba aastaid sattunud.

Teeb ju närvi mustaks küll, aga samas olles ise ka sealtkandist pärit, siis kahjuks selline käitumine mind enam ei üllata. Kahjuks.
Njah, mida väiksem koht, seda suurem tõenäosus kellelegi "ette jääda"... Aga nina norgu ärgem laskem:) Ja küsin hoopis, et millal Rebaseonu tagasi Aafrikasse läheb? Otsisin spetsiaalselt, et kus sellest juttu, aga tegin ehk liiga kehva tööd?

Homme, reedel, peaks uue passi kätte saama ja Esmaspäeval lendan Aafrika poole tagasi (küll peatusega Pariisis, kus üritan Kongo viisa teha, kuna ilma selleta vist tagasi ei lastagi). Mõlgutasin siin veel mõtteid, et tahaks Koop'i kontserdile minna Muhusse aga vist jääb minemata, sest mine tea mis seal juhtub (mul on siiski terav keel), äkki ei jõua pärast lennukile. ;)

Muide, selgusid ka mõned rusikakangelastest. Täpsemalt saab lugeda minu lehelt, originaalpostituse lõpust.

Probleem pole vigastuste ulatuses vaid selliste ajudeta olendite olemasolus ja nende tegevusvabaduses.

Mina pidin kunagi Põltsamaa naiste käest tappa saama, kui talvel bussi oodates ühte baari sooja ja kohvi jooma läksin. Et mis sa, võõras nägu, teed siin - noolid meie mehi või?

Paide, eestimaa süda. Süda, mis on ammu seisma jäänud.

Tubli poiss, Rebaseonu, et avalduse kirjutasid.
Aga ülejäänud auväärsele publikule tahaksin väikese skaudijuhilikuna kõlava märkuse teha.
Üldist sorti hala ja virisemise asemel on palju tõhusam viis probleemide lahendamiseks. Näiteks keegi Paide kandi inimene võiks käia seal kohalikus mendis seda asja lükkamas ja politseile jalaga persse tagumas. Kui vaja, siis politsei tegevuse(tu)st kohalikus pressis ja miks mitte ka üleriigilises valgustada. Sest mul on kuri kahtlus, et muidu vaibub see lugu seal, kus politsei puhul tavaliselt - prügikastis.
Põõsast näpuga näitamine ja teiste süüdistamine vaigistab enda südametunnistust, aga ei maksa unustada, et meie kõik olemegi see Eestimaa, mida te süüdistate. Mina ja sina. Mitte "need inimesed seal".
Kui ise ei tee, on tegemata kõik.

sellised tatipadrunid on nii naglad ja ülbed. arvavad et suured kõvad mehed jne. vastik mõelda lausa et need meie eesti tulevik. ohhh jah.mida aeg edasi seda jubedamaks noorsugu läheb kahju kohe.olen ise 26 aastat vana meie tegime ka lollusi kuid mitte selliseid et kedagi klohmima kampas oleks läinud. kõige suuremad lollused olid need kui me panime õismäel kardirajal vanad auto kummid põlema ja ühikas tühjendasime kõikidelt korrustelt tulekustutid koridori tühjaks. meid oli kokku ka suur kamp 8 poissi ja 3 tüdrukut(olime koos 6 eluaastast kuni 15 eluaastani kõik päevad).kuid kunagi polnud meil mõtteski kellegile liiga teha füüsiliselt.peale nende 2 suure lolluse vahele jäämise leidsime et hoopis ukaka,nooleka või nelja ruudu mängimine jne on poole norm kui midagi korda saata.

Mis nüüd juhtus. Rebaseonul käis tsensuur külas.

Nojah, juhtus nagu ikka, kui ise ennast kaitsta üritad ja see mõnele ei meeldi. Mis sest, et tüüpi täpselt tunned, kui pole kohtuotsust, pole ka süüdi. Kui mõjukas papa ka juhtub olema, siis on ai-ai-ai... Jõudu Rebaseonule!

Rebaseonu - respect mis muud, selline reis....lugesin suuammuli:)
Kus Rebaseonu nüüd asub ???

wow, mis see on mis teda maailmas rändama paneb ? töö või reisikirg ?