Sankt-Peterburg

Tere!Paar küsimust. Lähen kruiisilaevaga S-Peterburgi ja plaan on minna kohe otse Ermitaazi.  Kas seal on olemas lukustatud paki- ja kotihoid? Või kas on ehk kesklinnas mingeid kohti? Ei võta just suurt kohvrit, aga üleõla mahukas kott on kaasas. Sellega sinna sisse ei lasta. Valuutavahetuse kohta.  Kas võtate eurod siit kaasa ja seal vahetate või kuidas? Kuidas soodsam on?Ostan online teel ära pileti  kiirlaevale, mis sõidab Peterhoffi.  Pilet kehtib päeva jooksul. Kuidas kogemused on, kas saab esimese laeva peale või on pikad  järjekorrad? 

Kas oled e-pileti Ermitaazi kodulehelt ära ostnud? Jääb järjekorras seismine ära.

0
0

Peterhofiga on sama lugu. Kui e-piletit pole ostetud, siis ei pruugi üldse löögile saada või seisad koos hiinlaste hordidega mitu tundi elavas järjekorras, mis muudab ettevõtmise mõttetuks.

0
0

Kavatsen osta kõik onlines ära. Siis tuleb oma  e-piletitega ette trügida ja mingi teine kassa siis teenindab online piletiga inimesi?  

0
0

Vastan siis ise ära, võib-olla on kellelgi kasu. Sai ära käidud.  Muuseumisse lasti sisse väiksemat sorti spordikotiga. Pakihoid on olemas, aga ainult ühe sissepääsu juures. E-piletitest oli ka kasu, ei pidanud järjekordades seisma. Hydrofoiliga sai ka mõnusalt ilma järjekorrata Peterhoffi minna ja tagasi tulla. Neid pileteid saab ka internetist osta, aga sellel pole mõtet. Järjekordi pole, pealegi peab internetist ostes teadma täpset kellaaega, aga nii suures linnas ei pruugi jõuda kohale õigeks ajaks. 

0
0

Hei! Ei hakka vist uut teemat tegema, ehk saan selle teema all esitada oma küsimust... Keegi oskab soovitada mõnusat SPAd SPb-s? Meie Viimsi spa taolist. Olen leidnud vaid Piterlandi, aga ehk keegi võiks soovitada vaiksemad sorti SPAd, mullivannid +saunad, et 3 tunnikest mõnusat aega veeta. 

0
0

Julgen soovitada, väga mõnus ja vaikne koht, käidud naisega kaks korda. Esimene kord olime omaette 2 tundi ja kedagit peale meid seal ei olnud, teine kord koos meiega oli üks noor paar, aga nad läksid minema ühe tunni pärast, siis olime ainukesed külastajad. See on ametlik Ermitaazi hotell, koht iseenesest pole nii suur nagu Viimsi SPA või Piterland, aga ilus ja teenindus on superhttps://thehermitagehotel.ru/en/spa-in-st-petersburg/

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased