Santorini

Minek septembris 2017 . Kõik, mis leidsin, on juba veidi vananenud arvamused vist. Esialgu bronnisin ära 3 ööd saarel. 4 inimest 300 eurot hommikusöögiga. Siis plaan kolmeks päevaks Kreetale sõita, seejärel tagasi ja uus hotell kohapealt leida. Kas kellelgi on mingeid häid soovitusi anda või paar sõna, mitte sõimusõna öelda. D. Teemal hotell, kodumajutus,söögikohad, toidupoed jne. D,

0
0

Santorini on imeilus :) Oleneb kummale poole saart lähed - kas nt Oia ja Firasse või nt Kamarisse. Oia ja Fira on need kohad, kus tehakse klassikalisi Santorini päikeseloojangu fotosi. Kamari aga ei asu nõlval ning seega seal on rannad :) Vesi oli väga mõnus ja soe.

0
0

Neli inimest laevaga Kreetale ja tagasi maksab oma 500€. Targem on need kolm päeva Santorinil rohkem olla. Kreetale tasub ikka eraldi lennata ja ühest nädalast jääb seal kindlasti väheks. Kolm päeva Kreetal on ikka mõtetult vähe.

0
0

Olen Trikutriku´ga nõus. Olles ise Santorinil nädala olnud. siis see oli selline paras aeg millega sai ilusti saarele tiir peale tehtud, ilma jooksmiseta, ehk sai ka puhatud:) Kreeta vajab eraldi vähemalt 2 korda nädalat

0
0

Olin ise Kamari´s väikses perehotellis Karidis. Hindade poolest on saar kallimate hulgas, Bussiliiklus pealinnaga on hea hinnaga ja graafik väga tihe. Kuna tegemist laava saarega, siis rannad on raavakivised ja seoses sellega soovitav rannas kanda jalanõusid, et mitte tulikuumadel mustadel kividel jalataldu mitte ära kärsatada. Randades vesi läheb suhteliselt kiiresti sügavaks. Külastada tasub kõrval olevat laavasaart, mille juures annab ka ujuda 37 kraadises vees. Kui midagi konkreetselt huvi pakub võib kirjutada:)

0
0

Ise olime samuti Kamaris hotellis Karidis. Hinnatase oli mõned aastad tagasi sama mis Eestis ehk kallis, seega otseselt erinevust ei tundnud võrreldes koduga. Nädala ajaga sõitsime ATVga saarele tiiru peale ning oli päris piisav aeg, kuid Kreetale ma ei sõidaks selle aja sees. Kreeta liiga suur nii lühikeseks tripiks. Tripid, mis tegime Santorinil, vb hea ideid saada: tripp Oia, Fira, Imerovigli ehk maalilised vaated; tripp vulkaanisaartele Palea Kameni, Nea Kameni (saab ka kuumavee allikas ujuda) ning Therasia saarele; tripp Akrotirisse ja tuletorni juurde, Käisime ka Kamari kõrval Ancient Thira-s, sealt kena vaade saarele ja maanudvatele lennukitele, soovitan.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased