Santorinile ja tagasi

Tere! Kas keegi oskab nõu anda, kust saaksin vastavat teavet. Pean olema 13. - 20.sept. Santorini saarel. Lähimad suuremad lennujaamad Santorinile on - Ateena ja Kreeta. Soovitav oleks nii, et lendan 12.sept. Kreetale, kas Iraklion või Hania(Chania). Katamaraan pidi väljuma varahommikul Iraklionist (Heraklion). Väljalend peaks toimuma soovitavalt Tallinnast (v Riiast või Helsinkist, vastavaid kogemusi pole) Loomulikult, mida soodsam, seda parem.

Millest peaksin alustama?

Ilmselt tuleb odavam broneerida eraldi TLL-ATH ja ATH-JTR (Thira, Santorini). Momondo.com näiteks abiks.

0
0

http://www.olympicair.com/Home.aspx?a_id=549&gclid=CM231ZKpsaMCFcQp3godPlvC5A

Lisaks saad veel laevu ka uurida, mis sõidavad Ateena ja Fira vahel. http://www.ferries.gr/

0
0

Minu mälu järgi käis Heraklionist katamaraane Santorinile ikka rohkem. Mitte ainult varahommikul. Vedajaid ka rohkem kui üks. Lisaks katamaraanile saab suurema praamiga ka. Viimane on muidugi aeglane. Alusta tšarterlendude plaanidest. Reisibürood ju korraldavad lende Heraklioni. Ehk on Sulle vajalikul kuupäeval lend täitsa olemas.

0
0

Tänud vastajaile. Septembris ongi Balti õhul (Vilniuse ja) Riia-Ateena sooduskampaania. Aga, sealt edasi asi veel lahtine - Olympicair miskipärast Thira valikuvõimalust ei annagi. Viimane vastaja soovitab alustada tšarterlendude plaanidest. Mõtlesin ise ka sama, aga - kust neid leida? Kas kuskil üldse eksisteerib selline plaan? Või peab igast reisufirmast eraldi küsima? Olen sellistes asjades täitsa umbluu.

Kahju, et ei saa otse inimese käest küsida, vaid pead pusima üksi mõistatada, kuidas saab näiteks pärast õhtupoolikul alanud ~19 lennutundi veel sama kuupäev edasi kesta jne-jne. :)

0
0

Võib võtta lahti Kreetale reise müüva reisibüroo kodulehe. Horizon või Novatours näiteks. Kuna nad jagavad lennukit, siis ühe firma lehel olev lennuplaan ongi Heraklioni lendude plaan. Lennuaeg Tallinnast otse Heraklioni on natuke üle 4 tunni.

0
0

Mina läkitasin eelmisel aastal hooajaväliselt (= kõvasti kõrgemad hinnad) ühe inimese Santorinile Aegean Airlinesiga. Kui olla kellaaegade suhtes paindlik (s.t olla valmis startima Ateenast hommikul vara ehk siis teha vahele ööbimine), siis peaks saama kohe väga hea hinnaga. Aga kui mitte, saab vähemasti mugavalt, nt Tallinna-Riia-Ateena Air Balticuga, sealt kohe edasi Aegeaniga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased