Saritas hotel 4*

Tere! 

Reisime seltskonnaga kuu aja pärast türki, hotelli Saritas 4*. Hotelli leidsime reisifirma kaudu. Kas keegi on seal hotellis ehk varem käinud ja oskab ehk tagasisidet anda ? Mulle tundub natukene naljakas sest sellel hotellil pole oma enda kodulehte. Veel küsiks et kui meil on standard tuba, aga me sisseregistreerimisel paneks passivahele mingi summa siis kas oleks lootus vähemalt mere vaatega tubagi saada? 

Päikest

Võite proovida nt 100 eurot panna, oleneb kui mitu ööd peatute.

No ongi käes! Kõik hinnad oleme meie puhkajad p....sse, keeranud, oma rohkem, rohkem pakkumistega. Kohalikud ei liiguta lillegi kui raha ei anna. 

Õige, pane 100 passivahele, aasta pärast maksad 300.
Lisatud: Ma aastaid tagasi olles Kwai jõe trippi lõpetamas, tahtsin anda parvepoisile oma pere poolt 10 usd tippi ja kui nägin, et enne mind, meie suure karu rahvusest isane andis 100usd, peitsin raha ujumis pükstesse.
Ikka päikest, see toidab.

Aasta pärast on tõenäoliselt ehk 250, kahe aasta pärast vast 300.


Aga igati normaalne ju, hinnad ja elatustase kasvavad igalpool pidevalt. Euroopa Keskpankki on seadnud rahatrükiga eesmärgiks kõrge inflatsiooni, et riikide laenukoormust "ära infleerida". Ja Eestiski palgad tõusevad, täna 5000, aasta pärast 6000 jne.

Üldiselt suht häbi oleks küll Tais oma 10-dollarilistega esile tulla, eeldan, et see reis oli veel üleöö??

see hotell? http://www.saritasotel.com/ Koduleht olemas nagu igal teiselgi....

ja Tripadvisor selle hotelli kohta väga head hinnangut ei anna...

100?200?Mingi üle trumpamine???? Palju kohe , kui juurde maksta,  parem tuba oleks?