trip-krainetrip-ukraine-dark
SEB kutse 14.07 TALLINKi Baltic Princessiga lahemaa kruiisile

Kas keegi meie foorumist sai sarnase kutse. Kutse on saadetud posti teel. Tahaksin juba kevadist saadik selle uue laevaga proovisõitu teha, kuid tuli hea pakkumine suve õhtut naudima. Kellel on veel? Trip klubi on Baltic Princess kutsun koguma Kes on sellega laevaga juba ujunud, palun saatke muljekirjeldusi

Laevaga ujunud? Kuidas see käib? Mingi uus spordiala? Aga SEB kutsest pole midagi kuulnud kuigi ka nende klient. Äkki sa mingi kuldkliendi vms staatuses?

tahad teha proovisõitu laevaga, mis pole veel valmis. Tubli. Möödunud nädalal seisis ta Helsingis ellingutel alles.

See laev lastakse vette alles 12 juuli. Seal käib praegu aktiivne mööbli paigaldamine.

Ei tea,ma tegin sellest laevast fotosid juba eelnevalt n'dalal,no siis oli see proovikeeramine Tallinna sadamas. Aitah info eest.

To sadi,ei ole kuld klient,taitsa tavaline klient

Selline kutse saadetakse tavaliselt Tallinki partneritele ja valitud seltskonnale. Näiteks Superstaril oli ka pidulik esimene reis Talllinna lahel kutsutud seltskonnale. See reis oli miski kolm tundi pikk. Tundes ja teades mõndagi, julgen seda Lahemaa reisi naljaks pidada. Pigem tehakse Tallinna lahel kiire tiir ja siis ruttu raha teenima. Sest esialgse info järgi lubati teda liinile vist Jaanipäevaks. Aga mingi uudse ideega üllatamist ma ka ei välistaks. Oleks kena pluss neile.

Asutus, kus töötan, sai küll sellise kutse, sest oleme kuldkilent oma miljonites kroonides kapitalirentidega. Aga see pole mingi Lahemaa kruiis, vaid tiir Tallinna lahel. Üritus kestab umbes neli tundi ja selle aja jooksul saab end poolmuidu silmituks lakkuda, laekuv raha läheb heategevuseks.

No seda ma kahtlustasingi. Muideks Superstari avasõidul maksis ka hea konjak 10 krooni ja see raha läks heategevuseks. Pole tükk aega selliseid promille välja puhunud, kui pärast sealt naasmist.