trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Lennupiletid sain Assooridele Aurinkomatkat kodukalt. Väljalend oli Soomest. Vabandust, kes sa mulle sms saatsid. Kustutasin selle kogemata ära ja seega pole nüüd sinu numbrit, et infot jagada.

Ikka lennuk on kõige otsem ja odavam. Rongiga sealt ei saa otse.

Tegelikult ma olen võtnud just ainult lennu alati ja see on hetkel 190€. Mina näiteks küll ei tea, kus ma mingil päeval olla tahan. Äkki on kohapeal soodsad hinnad ja lendan näiteks paariks päevaks teisele saarele. Hotelle on igal pool maailmas jalaga segada. Reeglina on normaalne majutus odavam, kui internetis pakutav. Mingi siht võiks teada olla, aga pole veel kunagi hotelle ette broneerinud. Tahaks olla oma tegemistes vaba. Kui huvi, tule aga kampa. Seltsis segasem.

Olen siis minemas 13.06 2011 lennuga Assooridele. Edasi tagasi lend (otselend) 190€!!!!!!!!!! Kes otsib, see leiab. Kui keegi veel sama lennuga läheb ja reisiplaanid selguvad täpsemalt kohapeal, siis mina koos kaaslannaga võtaks seltsilisteks, et saar korralikult läbi kolada. Seltsis ikka ju toredam. Paluks siis anda endast märku 53292227

Mul minek 19 juuli ja tagasi juuli lõpus. Autos kaks vaba kohta toredatele reisikaaslastele. Kuna minek varsti, siis andke kiirelt teada. Uued tutvused ju toredad.

Kui soovid natuke olukorraga tutvuda, siis www.hot.ee/indiareis/ on infot.

Umbes sama kõrge ronimise olen läbi teinud. Kui vaim on valmis, siis pole see väga hull. Kuigi jah lõpuks ikka juba vere maitse suus, aga mind hoidis kursil ikkagi see, et ma endale suutsin tõestada, et ära tegin. MIS KÕIGE OLULISEM, VÕTA KAASA LIUSTIKU PRILLID. Muidu oled alla tulles nagu keevitaja. See on väga karm valgus. Ka siis, kui all on täiesti pilves.

Kõik kokku lend ja hotell 7 päeva 4995.- eeku. Midagi rohkem polnud vaja maksta. Autorent kogu reisi perioodiks 5900.- eeku. Lisandus bensiin.

Bulgaarias on väga viimasepeal ja ilus. Inimesed on sõbralikud ja tundub olema kord ka riigis. Kui läbi Rumeenia minna, siis Bulgaariasse sattudes tunned ennast taas Euroopas. Käisin autoga kolm aastat tagasi. Ei ole ühtegi halba kogemust.

bookinghouse.net on selleine ettevõtmine internetis, kes ise midagi ei korralda. Tema ainult vahendab ja seal suht hea otsing. Mina panin otsingusse lennu ja hotelli ja siis tulid välja parimad pakkumised. Valisin ühe neist ja oligi kõik. Maksad ära ja e-posti tuleb sulle 24 tunni jooksul kõik vajalik materjal. Nüüd ju e-piletid. Autorendi võtsin heast ja tuntud Herzist. Tõsi see on, et kohapealt saad odavamalt ka, kuid mitte lennujaamast. Pealegi mulle ei meeldi sõita autoga, mis on vana ja kolisev. Herzil seda juhtuda lihtsalt ei saagi.

Siin siis juttu ja pilte natuke. www.hot.ee/indiareis

See laev lastakse vette alles 12 juuli. Seal käib praegu aktiivne mööbli paigaldamine.

Ma arvan, et sellest idee algest võiks kokku panna terve grupi, kes tahavad minna avastama sellele perioodil omal käel seda kaunist saart. Olen käsi ja kui infot on, siis võiksime seda jagada.

GC töötavad VISA ja Maestro väga ideaalselt. Krediitkaartidest rääkimata. Sularaha automaate on kuhjaga iga nurga peal. Maksta saab isegi välikohvikutes. Sularaha kaasas kanda mingil määral on alati hea. Pealegi seal ju eurod ja need kasutatavad igal pool mujalgi. Tase kaardimaksete osas sama, mis Eestiski. Vahel tahetakse ainult peale PIN koodi panemist ka allkirja. See on natuke harjumatu.

Kindel ja suur ettevõte. Kopikaid kokku hoides on võimalikud ka odavamad. Renault on seal põhiline auto, mida pakuvad. See sõidab täitsa edukalt, mägedes natuke ähib, aga liigub siiski. Ise sõitsin lahtisega ja ei saa kurta.

GC sõitsin lahtise Renault Meganiga. Liigub küll, kuigi natuke lahjaks jäi. Aga elab üle. tenerifel pole veel kogemust aga plaanin võtta ka lahtise auto.

Tenerifel pole pärlipoodi näinud. Aga Gran Canaridel oli see kohe Veepari kõrval ja seal hinnad üpris soolased. Pood iseenesest oli ka muidugi 5+ Naised veetsid mul seal ikka paar tundi ära.