trip-krainetrip-ukraine-dark
Seljakott väikesele lapsele

Tervit, proovin oma paari päeva eest (omast arust) esitatud küsimust uuesti riputada, ei ole teine ebatsensuurne ega midagi. Kui nüüd kunagi millegipärast topelt saab siis palun vabandust. Aga seni kirjutan kaotsimineku oma käpardluse arvele.

Tahaks osta daypacki ca 130-140 cm pikkusele lapsele. Peaks olema ikka korralik - selline mis seljas seisab ja mugav on. Praegused variandid on olnud rohkem mänguasjad ja laps sunnib teisi oma kanne ja konni kaasas vedama. Olen kunagi näinud Lafuma lasteseljakotti aga ei hakanud last sellepärast harrassima. Maht võiks ehk olla 10-15 liitrit? Jope+mängukaru+joogipudel vms. Ega keegi pole Eestis näinud?

Kui just standardkotti pole, siis Tartus õmmeldakse Matrixpack's vast ka eritellimuse peale valmis

Ma tõesti kahtlen, kas sa soovitud asja Eesti kaubandusvõrgust saad. Mitte et midagi poleks, aga kui ise natukegi oled seljakotiga käinud, siis tekitab pakutav valik kerget õudust. Pigem uuriks kohe netipoodide.

...teeb ka selliseid. Netist tellimine oleks väga totter - transpordikulu jms. - Matrixist saab selle raha eest kaks kotti...

er-draug ehk Marko Seiklejate Klubi VANDERSELLID

Just tegelesin sama asjaga. Omad kogemused näitavad, et kaubandusvõrku tekib suurem valik seljakotte sügisel enne seda, kui lapsed kooli lähevad, aga neist on enamik samuti liiga suured, väiksemad on roosad ja Puhhi pildiga ;-) Spordipoodides ca 18 l kõige väiksemad. Stockmanis oli paar väiksemat mudelit, 16 l, Halti ja Peak, hinnaga ca 900. Hmm. Lõpuks sattusin Begise kotipoodi Tallinnas Mustamäe teel, Polaria poes taga, seal oli väikeseid seljakotte, hinnaga ca 200, firma mingine Dockers. Sama firma kotte olen näinud ka mujal kotipoodides, aga väikeseid mudeleid oli ainult seal Mustamäe poes. Ostsin sealt ära, valik just kiita polnud, aga mujal polnud sedagi. Matrixist eritellimus teha oleks olnud järgmine variant.

...mõni Matrixi 20 l kott...jääb lapsele kasvu- ja arenguruumi ka, ei pea peagi uut kotti ostma hakkama...

http://www.matrixpack.ee/?go=category&cat_id=36

er-draug ehk Marko Seiklejate Klubi VANDERSELLID

Dockers olemas - see on muuseas Levise bränd - mitte et Levis nüüd tegija matkavarustaja oleks. Leidsin soovitatud Mustamäe tee poest viimase koti, millel olid tõesti mõistliku konstruktsiooniga rihmad, lisaks ka vöörihm. Oluline oli ka see, et kott ise ei oleks väga pikk. Rohkem samas poes midagi üliasjalikku ei märgand aga kui kellelgi on vaja niisama seljakotti siis on seal ok hinna ja kvaliteedi suhe. Jõulu puhul tegid omal initsiatiivil alet ka ;-)

Matrixi team on teinud spetsiaalseid lastekotte igale vanusele ning omab selles vallas kogemust ja teadmisi. Oleme teinud lastele lasteaiakotte kui ka kooli ning matkakotte. Saame kotile panna sobivad õlarihmad kui vöö, mis lapsele sobib.Saame teha polsterdatud ning anatoomilise seljaosa ning arvestada tellija erisoove.Samuti saame soovi korral ka tikkida lapse nime vms. Seega kel huvi, see võtku Matrixi teamiga ühendust.

Matrixi team

Ferrino 2004.a. kollektsiooni on just sellised laste seljakotid lisatud. 2 mudelit ja kumbagi 2 värvikombinatsiooni. Mõlemad on 15L mahuga. Kauplustes neid veel müügil pole, kuid MATKaSPORDIS on näidised olemas. Kui on huvi, millised need välja näevad, võib MATKaSPORDI kauplusest Ferrino 2004 kataloogi küsida või siis kontorist tellida (info@matkasport.ee) ja kataloog saadetakse postiga koju. Kui on kiire, võime ka näidiseksemplari ära müüa.