Selle hooaja Nova loterii Tenerifel - asjaga kiire

Kas keegi Tenerifelt tagasi ja oskab kommenteerida hotelle kuhu novatours see aasta majutanud on. Aasta alguse kommentaaridest lugesin, et lugu suht kehv, kas ka nüüd. Horizont traveli loteriid usaldan, aga kuna nova pakkumine tundus liialt soodne ka n.ö viimase hetkena, siis tekkis kahtlus ja hirm sattuda jumal teab kuhu. Siiani pole kunagi loteriid võtnud ja ikka kindlasse hotelli läinud. Nüüd kahtlengi juba, et äkki ikka parem juurde maksta. Hajutage või kinnitage kahtlust. Asjaga väga kiire.

Ise tagasi ja oskan vaid öelda, et hea, et seda loteriid ei võtnud ja hoopis kindla hotelli kasuks otsustasin.

Hetkel ollakse loteriiga Playa Honda hotellis- pidavat ikka päris jube olema.

Ah pole see Playa Honda midagi nii jube! Kõige tavalisen ** hotell. Asukohalt on ka heas kohas. Ületee suur parkla, kaubandus suht lähedal. Ok, rand võiks lähemal olla. On hullemaid loteriikaid. Aga mida ikka loteriikast tahta? Meie jäime igatahes ellu ja Novat kohtusse ei kaevanud.

Kui on loretiimajutus *** ehk siis 3 tärni ja poolpansion, kas siis vüib ka olla hotelliks 2 tärni hotell, nt seesama Playa Honda?

Kui suhtud, et hotelli on sul vaja eelkõige ainult magamiseks ja põhirõhu paned ikka rannale, loodusele, pidutsemisele, ringi tiirutamisele, siis pole väga oluline, kui kõrge tasemega see hotell on. Kui hotell peab sulle ka pakkuma emotsionaalset naudingut, siis võiks ikka võtta garanteeritud tasemega hotell.

Praegu magamiskotid ju odavad,sitta sest hotellist!:)pea asi ju,et fun oleks:)

Nüüd kui reisilt tagasi olen oskavad kõik kommenteerida :) OK, mina usaldasin seekord googlit ja inglaste kommentaare, et hotel from hell, Disaster!,Nightmare ja ei võtnud seda loteriid, miskipärast arvan, et ei kahetse.

Kui satute 9 korrusele, siis kõik super 2* hotelli kohta. Miljonivaade ookeanile, linnale, mägedele. Lastega peredele siiski ei soovitaks, aga noortele või lõbusatele käib selle raha (kuni 4790.-) eest küll.

Loomulikult on ta kõlbulik 4790.- eest, kuid kataloogi hind sinna maksab 8290.- ja selle hinna eest on ta kohutav!

.... ainult Playa Honda hotellis ? Või on kellelgi muid kogemusi ka? Kas seal läheduses on ka kohti,kus iseennast hommikusöögiga kostitada(s.t. kui ei viitsi enda elamises hommikusöögi tegemisega vaevata)

Mina sain aru, et tõesti ainult sinna ja loobusin. Vähemalt pole kuulda olnud, et keegi mujale oleks saanud.

Ma just hiljuti tulin Tenerifelt ja sain loteriimajutust ka Hondas... Reisiga jäin igatpidi rahule (sõitsin noormehe ja tema noorema vennaga rendiautoga ringi ning naudisime ilusaid päikesepaistelisi ilmasid ning mägist loodust), kuigi majutus oli tõesti kehva! Noh ütleme nii, et hind oli vastav (4990eek). Esmamulje hoonest - käib küll, kuid magamistuba oli kole... Voodid vanad, a'la naarid mille peale on pandud matrats, kolisesid kui keerad ringi... Hommikul juba kaheksast (vahel veelgi varem) koridoris kolistati. Kuna seinad / uksed ei ole eriti paksud (praod sees), siis kõik hääled kostsid sisse. Elamistuba oli suht ok... Köögis oli vähe nõusid, kuid hädavajalikud asjad olid... Rõdus väljas sai istuda ka :) Ah jah, ühel päeval kadus ka soe vesi õhtuks ära. Tuli välja, et koristaja lülitas vahepeal "kalonkat" (see on suur kast, kus põleb leek sees - vesi soenduseks, asub rõdul) välja ning tagasi töötama ei pandnud. Toimetasime sellega iseseisvalt - inglise keelest muidugi hotellitöötaja aru ei saanud. Tundus selline väääääga ükskõikne tüüp. Noh kuna veetsime suurim osa meie ajast ringi rännates, siis see majutuskoht meid eriti ei häirinud :P Samas me ei ole veel ka nii väga nõudlikud inimesed - noortele see hotell käib küll...