Serbia,Montenegro . Kas keegi veel läheb. 12 juuli

Tervist

Sai siis eelmine aasta käidud autoga juulis horvaatias Krk,Rjieka,Spliti kandis. Meeldis. Sügisel Hispaanias siklitega.

Nüüd siis plaan minna 12 juuli algusega läbi Serbia Montenegrosse. Sealt Dubrovnikusse ja kuskil seal kandis ka pikemalt peatuda. Ilmselt mõnes telklaagris või kodumajutuses kuidas välja parasjagu kukub.

Siit ka küsimus kas keegi veel plaanib sama aeg sinna kanti minna autoga? Meid hetkel ainult 4 ja üks auto. Koos oleks lõbusam ja ka lihtsam juhul kui ühel autol midagi juhtuma peaks. Täpseid reisi marsuute saaks koos arutada vajadusel.

Minek kindel meil ka niisama.

Kes see aasta kuskil seal kandis on käinud võiks komenteerida mis meelde jäi. Siinseid teemasid olen lugenud.

Nii ,et kes kaalub asdja võtke siin ühendust Või võib ka otse helistada.

GSM: 51-52-682 Kaido.

Minek ka sinna kanti autoga,kuid ca 2 nädalat hiljem.Eelmune suvi käisin,meeldis väga.Sel aastal võtaks asja väheke pikemalt ette.

0
0

Soovitan Serbia asemel läbi Bosnia minna.

0
0

miks just läbi Bosnia? Tuttavad soovitavad just Serbiat?

Ps. Unustasin ,et tagasi plaanime olla nii 27-nda juuli kanti.

0
0

Lisaks sellele, et Serbias on Bosniaga võrreldes äärmiselt kehvad teed, on Bosnias ka loodus tunduvalt ilusam. Serbias läheb ilusaks alles vahetult enne Montenegrot. Aga loomulikult võivad teil teised huvid olla, näiteks Belgradi külastus jne...

0
0

Me plaanime naisega minna niisama kuskile chillima mööda euroopat. 12 juuli hommik kell 9 plaanisime tallinnast minema hakata. Konkreetset plaani pole ja kui on huvitavaid ettepanekuid, siis oleksime kindlasti käed. Ise olen 32 ja naine 26. Kui on soovi punti suuremaks ajada, siis meil aega ja tahtmist on. [email protected] ja tel 50-15-068

0
0

Ka siis plaan Horvaatia ,Kosovo, Serbia ja siis tagasi. Liituks küll aga nõks vara lähete. Kas Serbiasse sisenemiseks on vaja viisat või midagi säärast? Ette tänades . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

tundun et oled tagasi,kuidas Balkanimaad olid?Eriti huvitab olukord Serbias,sest see oleks otsem tee Rumeeniast Montenegrosse,või oskad ehk mingit muud teed sinna soovitada.Oluline on meie puhul just kohalejõudmise kiirus,mitte niivõrd tee pikkus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased