Tervist
Sai siis eelmine aasta käidud autoga juulis horvaatias Krk,Rjieka,Spliti kandis. Meeldis. Sügisel Hispaanias siklitega.
Nüüd siis plaan minna 12 juuli algusega läbi Serbia Montenegrosse. Sealt Dubrovnikusse ja kuskil seal kandis ka pikemalt peatuda. Ilmselt mõnes telklaagris või kodumajutuses kuidas välja parasjagu kukub.
Siit ka küsimus kas keegi veel plaanib sama aeg sinna kanti minna autoga? Meid hetkel ainult 4 ja üks auto. Koos oleks lõbusam ja ka lihtsam juhul kui ühel autol midagi juhtuma peaks. Täpseid reisi marsuute saaks koos arutada vajadusel.
Minek kindel meil ka niisama.
Kes see aasta kuskil seal kandis on käinud võiks komenteerida mis meelde jäi. Siinseid teemasid olen lugenud.
Nii ,et kes kaalub asdja võtke siin ühendust Või võib ka otse helistada.
GSM: 51-52-682 Kaido.
Me plaanime naisega minna niisama kuskile chillima mööda euroopat. 12 juuli hommik kell 9 plaanisime tallinnast minema hakata. Konkreetset plaani pole ja kui on huvitavaid ettepanekuid, siis oleksime kindlasti käed. Ise olen 32 ja naine 26. Kui on soovi punti suuremaks ajada, siis meil aega ja tahtmist on. [email protected] ja tel 50-15-068