trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Titanic Beach sai oldud nii aasta tagasi. Hotell tõesti suur ja täitsa ok  aga väravast välja minnes pole lähikonnas midagi teha kui see peaks oluline olema.  Seekord koos perega umbes samal ajal Sea Gull Beach and Resort . vaatab mis see kujutab endast :) 

Rahustuseks. Ise oleme korduvalt käinud ja lähema jälle 21-28.11 Naama Bay lapsed 3 ja 6 naudime täiega . Nautige teie ka :)

Kui keegi Kemeris mõne rendiga väga rahul on olnud võib mulla pakkuda :) 28 .09 plaanis sinna kanti jõuda ja veidi ringi ka kolistada :)

Kuna minek ? Endal midagi lukus pole aga kaalun ühe variandina Kemerit kahekesi 6 aastase poisiga nii umbes oktoobri alguses.. Seal olen korduvalt olnud. Päris mõnus kant. Kui huvi võib arutada. :)

ja niipalju veel ,et ID kaardiga võid 30 päeva viibida seal  ja passiga 90 päeva ilma viisata

Endal plaan lastega (2 ja 6) 11 mai jõuda Budvasse. eks vaatab mis kohapeal see aasta toimub.  Vahepeal pole nii 5 aastat sattunud sinna usun ,et kõvasti muutunud vahepeal.

Ostad telefonile ja jagad sealt edasi hotspotinea. Uuemad telefonid lubavad seda teha. S8+ il toimib ilusti (uue tarkvara uunendusena!). See kasulik ka hotellide ja muus analoogsetes üheseadmete wifides.

tõsi küll lennuki kehva ühendust see ei paranda küll lubab piirmaatult edasi jagada

Ise hetkel oleme Titanicus. Vägagi ok. Lastel ka tegevust palju ja nendega viitsitakse tegeleda.

Räägivad ,et viisat saab ainult dollarites? Milles on kõige soodsam maksta? Ikka kohalikes nagu tavaliselt?

Tere

Mis hetkel Egiptuse hinnatase on võrreldes näiteks meiega niipalju kui võimalik umbkadu?

Te siis vist juba tagasi aga me lähme 2 lapsega (2 ja 5) 05.12 sinna.

Hinnatakse samal ajal sama asja nii erinevalt sest inimesed ongi väga erinavad :D

No Liisu . Räägi mis emotsioonid said ka sealt? :)

Tere Teema juba suht vana ja kuulaks uuemat infot. Kuna minek 10 juuni 14 Päevaks Nizzasse siis on lähiajal kellegil head korteri soovitust kaheks nädalaks? Vaja 2 Täiskasvanut ja 2 Aastane laps hinna klass pigem odavam Võiks jääda suhteliselt ranna lähedusse.

Kui kellegil samal ajal asja sinna kanti ja huvi siis kontaktid teretulnud.

Või isegi sobivusel kaaluda kambapeale suuremat elamist üürida.

Hetkel oleme kohapeal ja inimesi ikka tuleb ja tuleb. Euroopas ilmad külmad ju. Peatume Vodice linnas siin enam vähem ok Zadar ja Sibenik olid küll suht hullumaja. :))

Ilmad on suppper head nii öösel kui päeval.

Hetkel ise oleme Pulasse jõudnud. Diisel siin 1.25 tundub peale Rootsit, Taanit, Saksast, Prantsusmaad, Sveitsi, Austriat, Sloveeniat väga odav nedes riikides kõikus koguaeg 1.40 ja 1.5 euri vahel. Õhku käis Pulas täna 32 peal vesi 25. Väga mõnus kujo külle ei taha kui ilm.ee d vaatata.

Meie plaan on nüüd ka netuke konkreetsemaks läinud (eelnev täpsem kirjeldus üleval) 16,06 Atuto laevele kell 18:00 Sellega Stockholmi sealt üle sildade Pariisi. Pariisist Saksamaa,Austria,Sloveenia kaudu kuhugi Horvaatiasse kus saame kokku teise Eestlaste autoga mis tuleb alt Dubrovniku poolt. seal oleks pikem peatus kuskil Pula-Rovinj-i sektoris. siis hakkaks vaikselt kodupoole liikuma. Kus kaudu täpselt pole veel selge. Kogu reisi pikkus oleks 2-3 Nädalat. Nii ,et kes tee peale jääb ja huvi on võib teada anda. Eks jälgib aegajalt ka reisil olles era sõnumied ja foorumit.

Ei tea ise eelmine aasta Veneetsias kasutasin ka parkimis maja teenust väga mugav .Olin Multivan bussiga ja mahtus lahedasti kuskil ei mõelnud ,et väga kitsas oleks. Hind oli peast öeldes nii poole päeva või rohkemagi eest 200 EEK-u

Endal vanema kooli Multivan (T4 ) 2,4 D ilma turbota spetsaalselt otsitud kunagi. Sõidab ilusti ja pole häda midagi. Ka kuskil Albaania ime teedel 22% tõusu ! ei kuumenenud üle tuli aga selle võrra aeglasemalt minna ja kõik ok. Kreekas kuuma laines 2009 kui varjus oli 42 sai ka hakkama. :) Muidugi autofanat ka ja igati üksipulgi auto ise üle käidud ja vahetatud mis vaja Üldiselt tapab autosid just kiirteed kus kilomeetreid tõus (näiteks Austrias alpides kui minna Horvaatia poole) Lubatud kiirus 130-nd ja paljud üritavad seda kiirust meeleheitlikult hoida.(Võib jua rahulikumas tempos ka kulgeda esimeses reas kus suvila autod ja veokid lasta masinal tiba puhata) Samas mul tööbuss on 9 kohaline (sees lauad TV ja voodi) Transit 2,4 turaqo 350L pool kõrge (2,3M) ja sellega ka väga palju ringi sõitnud Kaugemad kohad Hispaania kaskele ja Istanbuli . Tema on jõuline ja väga ruumikas buss kütusega saab ka 9 sajale hakkama AGA linnades väga keeruline kohati kuna paljudes lõunamaades sellised väiksed sillad mille alt läbi ei mahu parkimis majadesse ei mahu . Laevade peal pilt jube kirves (Multivan on 5M P ja 1,9 K see läheb sõiduauto alla) Prantsusmaal on kiirteed nii jagatud ,et mis vahest läbi mahud kõrguselt selle eest maksad pidime minema suuremast vahest ja seal ka mu kiir tee hinna rekord ca 200 km eest 47 EURI (2007 a kurask Eestis oleks saanud taksoga selle raha eest :D )

Et kõrgel bussil on oma eelised ja miinused kui laevu ja kiirdeid väldid linnades arvestad ette ,et veidi suurem siis pole hullu midagi ja sõita ok nagu väike maja kaasas. ) Kui kaubik siis eelmine aasta väga paljud turistid erinevatest riikidest kasutasid seda varjanti ,et tööbussid (kaubikud) olid tagant kõrguselt pooleks vana voodi kõrgete jalgadega poole ruumi peal ja kogu mant voodi all telke polnud vaja olid Cämpsades. (masu oli päris hästi visuaalselt näha ka Saksa turistide juures )

Bussidel on sõidu autoga kõva eelis millel lahti käivad voodid ,et ei pea ööbimise pärast muretsema leiad siis leiad ei leia magad bussis suht mugavalt välja ja topelt juhtidega võid lõputult sõita kui aga kannatust jagub tagavara juht saab välja magada normilt. Oleme tulnud 47 tunniga Istanbulist Keilasse masin ainult sõitis tankimised vahel 3 juhti oli üks tuli roolist läks magama keskmine oli juhile seltsiks ootetes oma järge ja kolmas sõitis. Jäime Istanbulis nende suurte üleujutuste tõttu linna kinni ja kõik teed suleti ei saanud edasi ega tagasi Lennujaam oli ammu kinni aga üks sõpradest pidi kindlasti Eestis õigeagselt notaris olema muuta ei saanud kuidagi siis tundus ,et jõuame ,ja jõudsime. :)

Nii ,et pabistada pole midagi antke aga minna ja edu. Pooldan alati inimesi kes kuhgi lähevad ja midagi teha üritavad mitte ei vingi eluaeg Eestis kui paha siin on .:) Käid jälle tiiru peale ja leiad ,et pole siin nii hull midagi. iccc

Endal on selline plaan ,et sõita 2 hekesi (M35 N29) laevaga Stockholmi sealt üle 2 silla (mitte laevaga) liikuda Pariisi poole seal siis vaataks jälle ringi mõtleks kas Barceloona poole või Horvaatia ( Pula ) poole. Igaljuhul kuskilt vahemere kaudu tagasi. Teel vaataks Prantsusmaad jne. Korduvalt väga palju käinud sõitnud nii ,et kogemusi on ja virisejad ei ole. Kalleid hotelli väldime. Kes samal ajal ringi kolab ja huvi on siis võib ühendust pidada ja trehvata vast teine õhtu lõbusam. Lähme 16 juuni kelle 18-nese laevaga. Auto Multivan ja sõidame normaalse kiirusega . Ei teaha kütuse kulusid suureks ajada. :)

Sõitsime just läbi Poola Tsehi Austria Itaaliani välja. Üleujutusi nägime kuid suured teed kõik ok ,mõned väiksedted kinni. Läbi sõita suurepärane. Itaalias Veneetsia küljall ilm väga ok. Tervitustega Cado

Kas kellegil on näppu jäänud lehte kust saaks ülevaatlikumalt infot Poola teede/ujutuste kohta. endalgi vaja läbi sõita see riik suunaga Itaalia poole ja sealt..... ise lähme 19 hommik.

To svansson Stardite paar päeva hiljem. Ise ei tea kauaks Itaalisse jääme või mis üldse kuna improviseerime suvalt. Äkki trehvamegi veel kuskil. :D

Kes soovitab Veneetsia lähedal kämpinguid? Juuni keskel minek. Äkki teab isegi kodukaid? Stardime siit 19 juuni hommik ja jõuame nagu jõuame, kes samal teel võib märku anda koos äkki lõbusam. . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja eestindas postituse!

30 EEK-i kord ja 2,5% summast peaks olema standard. olenematta kas võtad deebet või krediit kaardiga raha.

Kurss on täpselt kaardi kodupangas olev hetke kurs.