Sharm - hotelli valiku abi?

On plaan üle paarikümne aasta taas Egiptuses ära käia. Eesmärk on Sharmis koralle snorgeldada ja lapsele sisemaal ajalugu näidata. Küsin tripikatelt nõu, millist hotelli Sharmis valida, kui soovin, et: 1. on kohe hotellis korallrand, 2. on võimalikult vähe lärmakaid idaturiste, 3 pakutakse kohapeal lennukiga trippe Kairosse ja Luxorisse. 4. võimalusel on väiksem ja rohelisem hotelliterritoorium, liumägesid, diskosid, animatsioone ja karuselle ei ole vaja, 5. ei pea olema kõige odavam koht.

no siis tasuks lennujaama lähedale vaadata. Näiteks Domina hotellid kus saab ujuvkailt minna otse koralle vaatlema, lennujaama 15 min. ja igati puhas ning euroopalik ümbrus.

0
0

 Lennukiga trippe saad juba praegu valida erinevate firmade vahel internetis. Selleks ei pea hotellis olema või veel vähem megakalleid Nova, teztouri pakkumisi ootama kohapeal "infotunnis"...

 Hotelli valik sõltub ka ajast millal puhkate. Kas on vaja tuulevarju või vastupidi päikse eest kaitset( oktoobri lõpp). Sama oluline on veel soojendusega bassein. Sest osadel liumägedel võib all oodata ka külm bassein. Teile see sobib?

0
0

Enne koroonat sai käidud Park Regency Sharm El Sheikh hotellis, kus oli kohe hotelli ees hea riif. Toodi kaugemaltki inimesi paadiga kalu/koralle vaatama. Seltskond, kuigi ka ida naabrite juurest, oli väga viisakas ja hotelli territoorium ka väiksem ja hubasem. Üks bassein ka soojustusega. Ei olnud kõige odavam koht :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased