Singapur Airlines!

Tervitus Head inimesed:) Plaanis kasutada Singapur airlinesi teenuseid lennates London - Singapur - Syndey !! Ise suht pikk ja suur seega kas kellelgi kogemusi ? Kuidas istumine (toolide vahe, lennuk A380 ja 777B),toitlustus jne. Või on vahest etem kasutada Malaysian airlinesit ??

Tänud ette info eest!

M.

Singapore Airlines on parim lennufirma maailmas. Sobiv vastus kõigile su küsimustele. A380 puhul küsi istekoht ülemisele korrusele.

Oma 190 cm pikkusega tundsin ennast Singapore Airlines A380-s täiesti inimesena. Istusin all, tavaline koht kuskil keskel.

A380-ga pole veel lennanud, aga Singapore Airlines on tingimata suurepärane lennufirma. Airlinequality.com järgi 2010.a see parimaks ei tulnud - võitis Asiana, Singapore sai 2. koha - aga üldiselt on tegemist maailma ühe parima lennufirmaga. Toit, filmivalik, istmed, teenindus - kõik on 5+.

Muideks, Malaysia Airlines tuli alles 10.kohale http://www.airlinequality.com/Experience/TopTen_2010.htm

Vaidleks natuke vastu. Lennanud SQ A380. Businessi istmed pole just kõige mugavamad, on küll laiad kuid keskmisest pikem inimene seal mugavat asendit ei leia. Uuem businessi iste peaks olema natuke parem, magamisasendi leidmiseks tuleb kasutada manuali abi, muidu ei saa sellest sotti. Toit ja teenindus parim mis kohanud.

2009 lõpp lendasin SinA-ga Frankfurt-Singapur-Uus-Meremaa. Siiani parim lennufirma nii lennuki mugavuse, entertainment'i, söökide kui teeninduse poolest. 2010 lõpp lendasin Malaysian Ailines'ga Kuala Lumpurise - pole ka viga, aga SA jääb ikka esikohale.

Tänud info eest, seega piletid taskus SA-le!