Sitsiilia Taormina ekskursioonid ja autorent

Plaanis sügisel nädalasel Sitsiilia-puhkusel lisaks Taorminale, kus ööbime, ka muid kohti näha. Sellega seoses küsimused: kas Taorminas pakub mõni firma päevaseid huvireise (Etna, Sürakuusa, Catania jt) ja kui, siis mis hinnaga umbes? Või rentida ise auto ja liikuda omal käel? Mis summaga umbes peaks arvestama economy ehk B grupi auto rentimisel Taorminas paariks-kolmeks päevaks?

Meie rentisime auto 3 päevaks ning sellest täisti piisas. Mõistlik on auto ette broneerida, Avis, Hertz jne on kõik kohal ning saad auto kenasti kätte. Vaata nende kodulehti, alusta soovitud päevadega broneerimist ning näed hinna ära.

Mina broneerisin Sitsiilias auto siit: http://www.argusautonoleggio.it/ ja jäin väga rahule, otse pakkujate veebilehtedelt ei saanud nii häid hindu.

Ma soovitan ka pigem auto üürida kui paketine huvireis võtta.

Justkui jäi sellel tänaval, mis amfiteatri juurde viib, silma mingi reisibüroo, kus pakutakse tuure. Kuhu ja mis hinnaga, ei vaadanud.

Aga ühinen arvamusega, et parem juba ise auto võtta. Muide, Ryanairi lehelt Hertz annab vahest väääga häid hindu. Saksas oli suisa 2x odavam teistest. Ei nõua lennupileti ostmist.

Septembris 18 päeva Sitsiilias ning tellisin Hertzi kaudu auto, hind tiba üle 320€ ja see siis 18 päeva eest kokku. Tundus suhteliselt mõistlik.

Oskab keegi soovitada, et kas Sitsiilias (olenemata asukohast, kuna plaan terve saar läbi sõita) on mõistlik Septembris öömaja ette broneerida, või leiab kohapealt soodsamalt?

Mina sain septembris nädalaks one way (Trapani-Palermo) autorendi http://www.carhire3000.ie/ lehelt, 155 € eest. Väidetavalt on lisajuht ja one way hinna sees.

Päevaseid reise tasub otsida day trips from Taormina otsinguga googlest, saab mingi ülevaate aga need on kallimad kui autorent.

Suur tänu soovituste eest. Vaatan neid linke ja uurin, mis hinda pakuvad. Tänud.