Slovakkia jaanuar-veebruar-märts

Kes on käinud viimastel aastatel Slovakkias suusatamas, lund on ikka olnud või?

2002 jaanuar oli küll!

0
0

Tere hetkel lund 90/120cm kaisin eelmisel aastal go traveliga ja lahen sel aastal veebruaris uuesti .Maed mulle meeldivad ja eriti monus on kaia peale magesid termaalvee baseinides.Hotell oli SATEL minuarust vaga lahe.

0
0

Olen käinud kaks talve veebruari alguses. Eelmine aasta olid kõik nõlvad avatud - jäin puhkusega väga rahule. 2007 aasta oli vaid kunstlumi ja avatud nõlvi vähe ja pidi suuremat rõhku panema kohalikule tuliveele "Rum tuzemský"-jäin väga rahule. Elasime Liptovski Mikulase lähedal rendimajas ja õhtuti sai pummeldamas käidud Rout 66 nimelises pubis (http://www.r66.sk) kus nädalavahetusetel on avatud lausa 2 korrust ja ilus avar koht (mahuvad ära ka suuremad seltskonnad) meiejaoks odavate hindadega (0,5l õlut ~20EEK, viin mahlaga 30 EEK). Nii et SLOVAKKIASSE!!!!

0
0

Lumilaud, mis kompaniiga sel aastal lähed?

0
0

Eile just jõudsin tagasi Slovakkiast. Peatusin Martinsky Hole ja Vratna lähedal. Lund oli ja hinnad olid tõesti odavad aga negatiivselt üllatas kohalike ebasõbralikkus. Samuti on enamus teenindajaid suhteliselt umbkeelsed.

Kõike kokku võttes otsustasin, et niipea tagasi ei lähe

0
0

Olen kuulnud-näinud, et veebruari lõpul on sageli lumega nadivõitu olud, kuid märtsi alguseks tuleb uus korralik lumi ja saab ilusti sõita.

0
0

Lund on Slovakkias hetkel rohkem kui küll...mitte ainult mägedes, vaid ka linnatänavaid kattis lumevaip...eelmisel nädalal viskas kohati -20 külmakraadi. Põhiliselt suuskasin Ruzomberokil ja Strbske Plesos...jasnale ei lastud, sest mägi oli ilmastikuolude tõttu suletud.

Taskukohane on seal tõepoolest...panin seda tähele kohalikes rahvusrestoranides, ühes hiina restoranis ja ka toidupoes.

Suusakeskustes võib kohata taolist olukorda, kus hinnad on kenasti tabelisse väljatoodud (täiskasvanud, üliõpilased, lapsed jne), aga need lihtsalt ei kehti just sel päeval ja kassaluugi taga tuleb sellega leppida, et ju siis mingil põhjusel tuleb kõigil täishind maksta......meenub lause kõiksugustest kampaaniareeglitest, et "korraldajal on õigus teha kavasse muudatusi"....

aga mulle seal meeldis, praegu aknast õue vaadates, et taha muud, kui sinna tagasi...tõeline talve -ja suusareis. Rõõmus ja rahul.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased