Sloveenia reisikogemused

Sloveenia on minu väikene "hobi".

Loodan, et ehk on kellelgi aega ja tahtmist oma reisimuljeid minuga jagada - nii head kui halba, värskeid kui aastatetaguseid.

Tänan Teid

katrin809@hotmail.com

Mis tähendab antud kontekstis "hobi".

Paaris vanemas teemas on minult mõned sovoitused Sloveenia kohta.

:-) hobi ehk lemmikharrastus, meelistegevus, huviala. Seega - kõik mis puudutab Sloveeniat. Majandus, inimesed, tegevused, ajalugu, transport, vaatamisväärsused jne kogun infot läbi meie inimeste silmade!

Ja ei leia siinsetest postitustest mitte midagi? http://trip.ee/user/7297563

Sloveenia kui riik on sinu hobi?

Siin olev info on kõik läbi vaadatud, analüüsitud ja kirja pandud. Kindlasti ei ole siia üles pandud enamus meie reisikogemusi. Jah - riik kui Sloveenia on minu hobi :-) kas võtab pead vangutama? On kummaline? Palun väga vabandust, et mul on selline huviala :-)

Ei ole kummaline. Lihtsalt hobi sisu või mõte jäi segaseks. Ei pea sellepärast vabandust paluma!

Mina käisin Sloveenias ühel netisõbral külas ja rändasin tsipa ringi. Võib olla meeldejäävam fakt sloveenide kohta oli, et kõik tõmbavad kanepit!

Sloveenia on imeilus maa! lihtsalt mägi mäe otsa ja väike kirik iga mäe tipus. ja inimesed on üliarmsad, sõbralikud ja abivalmid. Kanepi kohta ma nüüd ei tea kui palju seda seal tõmmatakse, aga tean et sõber hankis seda ühest väiksest külakesest mitu korda, nii et seda ikka liigub seal arvatavasti jah. Pealinn ise on väga mõnus ja kodune, aga maa kohad on isegi mõnusamad. Tõesti, ülivõrdes maa minu jaoks.

Kindlasti eelnevalt piisavalt informatsiooni. Autoreisil külastasime 2008 Itaalia ja Horvaatia vahel. Ootamatult meeldiva mulje jättis . Inimesed sõbralikud, hinnad mõistlikud, loodus huvitav. Vene keele oskajale tulevad mõnedki sõnad-nimetused kerge äratundmisrõõmuga. Rahuliku kämpingu leidsime Ajdovšcinas Itaalia piiri lähedal. Huvitav see, et orus sageli tuul surub nii et telgid ligimaad. Majade kivikatustel keskmise suurusega munakivid, et ei lendaks vist. Head tutvumist.

Tere

Tänan kõiki kes minu e-postkasti aadressile on kirjutanud.

Olen kõiki ka isiklikult tänanud - leian, et kenad tänusõnad ei tee paha ka siin foorumis. Materjali on palju, igapäevaselt avastan ikka ja jälle midagi uut. Seega julgen arvata, et põnevat ja uudset infot tuleb ikka juurde. Minu aadress on ikka ja alati avatud. "Kanepi- uudis" oli mulle väga suur uudis, sest ise Sloveenias olnuna - ei puutunud antud teemaga kokku. Aga huvitav info sellegipoolest! Tänan Teid!