Smartlynx Sharmi ja pagasi kaal

Lennuvautsheril on kirjas, et pagas võib olla 15+5, kuid kui täpselt seda kohapeal kaaludes järgitakse, kas kellelegi on ka paari ylekaalu pärast olnud lennujaamas probleeme? Hetkel kahjuks tundub, et paariks nädalaks sinna lennates oleks raskem pagas vaja kaasa võtta. Kel kogemust sellega, et olnud raskem pagas, kuidas olukord lahenes? Kas pigistati lennujaamas silm kinni ylekaalu osas või pidi osad asjad pagasist välja jätma? Kas kaaluti ka käsipagasit?

Jälgivad ikka. Egiptusest tulles minu ees olnud venelannadel oli 9 kg ülekaalu. Taheti juurde 54 eur. Ütlesid, et neil ainult 5 eur alles. Kauplesid tükk aega. Ma arvan, et see mees sai (võttis) 5 eur endale ja pagas võeti vastu.

Huvitaks just Tallinnast minnes see kaalu asi, tagasi tulles peaks jääma lubatud piiresse koti kaal.

Ka Tallinnas kaalutakse ja lisakilod tuleb prügikasti visata kui Sul saatjat kaasas pole, kes asjad koju toimetaks.

Haiglane huvi, palun vabandust, aga mitmekeisi reisite, et 15 kg kohvrisse ei mahu?

Üksi reisin ja paluti veel mõned asjad sinna tuttavatele kaasa viia, sellepärast ka suur kaal.

Kas charter-lennul lisakilode eest maksta ei lubata? Näiteks kui viimaste hulgas check-in teha, siis on pagasikilod enam-vähem koos ja tõenäoliselt jääb keskmine kaal inimese kohta ikkagi alla 15 kg. Tean, et tagasilendudel on küll lisakilosid juurde saanud osta. Naabrimehel ka ülal üks näide.

Tallinna poolt minnes väib olla 15 kg(meil oli 3 kg üle,polnud probleemi), ja samas sa saad ju piisavalt palju asju ka enda käsipagasisse panna, sest seda küll keegi üle ei kaalu.