Söögikohad Berliinis

Tere.

Kas kellelgi on jagada mõnda kogemust ägeda söögikohaga Berliinis. Ei mõtle midagi peenet,

Sõin kunagi sealses raudteejaama kõrval söögikohaks ümberehitatud vagunis: friikad ja vorst ja see kõik maksis mingi 6 euri vaid.

Väga vinge koht Berliinis on Klo http://berlin-klo.de/
Ainulaadne. Süüa seal eriti ei pakuta, aga dringi kohana on vinge.
Head nautimist!

Mulle meeldis Berliinis üks odav püstijalabaar Alexanderplatzil (seljaga torni poole paremat kätt), kus õlu koos toiduga on väga mõistliku hinnaga (on see ikka veel olemas?). Teine koht, kus püüan Berliinis alati ära käia, on Tiergartenis asuv õlleaed. Söök on selline tavaline, aga seal on muidu väga mõnus tiksuda.

Neljapäeviti on Berliinis "tänavatoidu festival" Markthalle Neun-is, Eisenbahnstraße 42/43. Kohustuslik külastamiseks. Muidu Berliin on nii rikkaliku ja odava tänavatoiduga, et mingis peenes kohas ei raatsigi raha ja aega raisata. Sai istutud sellises kohas: http://brauhaus-georgbraeu.de/
Kohapeal pruulitud ja väga hea õlu, saksa rahvustoidud. Hinnad head. Päevapraad koos õllega ja pitsi "Korn" viinaga oli 10€.

Tänud vastamast. Kindlasti tiksume ka nendes ägedates kohtades. Plaan minna juuli alguses, naisega pulmaaastapäeva pidama. Kui nüüd leiaks ka mõne koha kus ka hästi süüa saab:)

Oleme käinud Brandenburgi Gate juures toidukohas (jääb Lääne Berliini). Riigipäevahoone sissepääsu tellimise järjekord möödub tavaliselt sealt. Mugav. Saab nagu isegi natuke "koduseid" praekartuleid tellida. Meenutab „söökla“ stiili. Aga normaalne.