Soodne ööbimine Lätis

Plaanis on sõit Lätti. Kus kohas võiks ööbida? Soovin nõu, millist ööbimiskohta valida. Eelistatud on kämpingud, hostelid, turimistalud. Oluline ei ole, kus kohas see koht Lätis asub. Ootan arvamusi:)!

ööbisime mõned aastad tagasi kodumajutuses nimega´´Klosteris´´ 3 tuba,kööginurk ja saun,parkisime maja aias.Seal oli ka liivakast ja kiiged lastele.Koht ise oli vanalinna ja jõe vahel,mingi kooli kõrval ja maksis toona vist 20 latti kokku öö.

0
0

siit leiad kindlasti endale soodsa majutuse. www.viesnica24.lv

0
0

Riias on mõistlik ööbimiskoht http://www.besthostel.lv/

0
0

ööbisin ma vääga ilusas kämpingus mere ääres:

http://www.camping.ventspils.lv/

Siguldas on linna vastas mäel üks kena loss, sinna pääseb ringiga Turaidast mööda söites; hästi odav, käisin eelmisel suvel, umbes 5 latti inimese kohta, vaikne, ilus loodus jms. Krimulda on selle koha nimi:

http://tourism.sigulda.lv/public/eng/accommodation/hostels/

Nii Ventspils kui Sigulda on külastamist väärt kohad. Cesis ka, ja muidugi Jurmala (seal on palju külalismaju, tuleb ilmselt sealselt linna kodulehelt otsida), ja Kuldigasse tasub ka pöigata. Ööbisin ka mere ääres Eesti piiri lähedal ühes kenas kämpingus, aga ei oska enam täpselt sinna juhatada.

Ilusat reisi!

0
0

Kuule, kui sul pole tähtis, kus soodne hotell asub siis võid ju kodus ööbida. Ma arvan, et näiteks selle asemel et Daugavpilsi minna oleks lihtsam Tallinna magama tulla.

0
0

http://www.franks.lv/ sobib pigem nooremale põlvkonnale.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased