SOODSAD lennupiletid Tšiili

Tervist! Soov oleks lennata ~19.12.2014 kuni ~6,12,2015 Tšiili. Väljumisega siis Helsingist, Riiast või Stockholmist võimalikult ODAVALT. Hetkel ise pole leidnud kahjuks alla 1000euri, olen kuulnud, kuidas paljud leiavad nö lampi 600/800euriga. Ehk keegi oskab aidata või satub ise mingile heale pakkumisele andke teada. ;)

Võite ka meilile pakkumise saata [email protected]

Päikest, Keidi #

Tagasilend 6.12.2015? Tavaliselt lennupileteid üle aasta ette broneerida ei saa - ok, saab küll, aga need on siis ka oluliselt kallimad. Väljalend 19.12 on samuti jõuluperioodil, tavaliselt alates 15. detsembrist uue aastani lennufirmad soodustusi ei tee.

2
0

Need kõikvõimalikud soodsad piletid on enamasti lendudele, mille kestvus võib olla näiteks 1 kuu või äkki isegi 3 kuud. Aastased piletid ongi tavaliselt kallimad. Ja muidugi see jõuluperioodil lahkumine annab veel hinnale juurde. On mingi võimalus, et selline pilet läheb sügisel (septembris, oktoobris) odavamaks, sest lennufirmad hakkavad lisama talvisesse graafikusse uusi lende ja hindu. Kuna aastase pileti hind on niikuinii kallim kui tavalised lennupiletid, siis loodetavasti suve jooksul hinnad kallimaks ei lähe. Samas kui lahkumine peab olema kindlasti 19. detsembril, siis võihb juhtuda, et just selle päeva lennud on täis saamas ja veelgi kallimaks läinud.

2
0

Kui plaanid nii pikaks ajaks sinna minna, siis tasub ehk osta lend sinna kohe ning kuskil aasta pärast jälgida kuidas soodsaimalt tagasi saab.

Üheotsa piletid Euroopast Limasse on samas üsna kirved. Odavaim variant on ehk minna Norwegianiga Oslost või Stockholmist Miamisse kust lendab Limasse USA odavlennufirma Spirit. Norwegiani pileti hind Oslost Fort Lauderdale tuleb dets alguse poole 244€. Ja Fort Lauderdalest Limasse 275-300€. Mida varem minna, seda soodsam.

0
0

Siinkohal tuletame meelde, et Tsiili on viisavaba (Eesti kodanikele) ainult 90 päeva. Nn."halli passi" omanikele väidetavalt viisat ei väljastata ning neile ei kehti ka 90 päeva viisavaba riigis viibimine.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased