trip-krainetrip-ukraine-dark
Sooviksin Tai kohta infot

Ei leidnud ühtegi sobivat teemaalgatust kuhu oma postitus paigutada. Tahaks lugeda värskeid muljeid neilt paljudelt, kes ostsid TLL-BKK pileti ja novembris-detsembris seal käisid. Minu 2.12. reis lükkus edasi 16.jaanuariks, nii et kõik alles ees. Huvitaks eelkõige Bangkok, Ayutthaya ja Samui. Kuna oli palju tegemist oma eelmiste broneeringute tühistamisega, siis otsustasin suurema osa hotellidest kohapealt vaadata. Ootaks soovitusi ja tänan ette!

Tänase öö ja homse päeva pühendan sulle vastuste otsimisele ja siis üritan vastata. Kindlasti teevad seda ka paljud teised tripikasutajad, kes 4 tunniga seda missiooni täita ei suutnud. ;)

Pidasin silmas ka pika jutu esimest poolt, et loeksin heameelega nende muljetest, kes nov-dets. käisid. Kommentaar oli teema tõstmiseks.

Et siis oluline pole mitte see mis päeval vaadata, vaid see kui hästi värvitud on seinad on toas, kus unele heita :)

Lihtsalt hotellid on lahtised, päevased tegevused on mul üliorganiseeritud. Khaosani piirkonnas otsin hotelli selleks, et terve päev läheb jõele, et kõik need Watid ära näha ja klongides sõita, õhtul Khaosanil kolada. Rongiga Ayutthayasse ja seal on ajalugu küllaga nagu ma aru saan. Kavatsen suurema osa neist varemetest ära näha ja teise öö oleks kui saab kodumajutuses päris kohalike juures (varahommikune munkadele toidu andmine), paadiga sõitmine jne. Samuil vaataks elevante, sõidaks paadiga saartele ja käiks ikka rannas ka. Siis Bangkokki jõudes on hiinlaste uus aasta, arvan, et vähemalt pool päeva läheb Chinatownis ja viimane päev kaubandusele.
Aga muidugi võiksid seinad roosad olla!

Elasin ise neli aastat Tais, olen augustist saadik tagasi, aga ilmselt naasen millalgi vast isegi hiljem sel aastal. Kui on vaja Samui osas hotelli osas abi, anna teada. Mul seal tuttavad ees ja üks isegi hotelliomaniku-laadne. Kui on üldiselt Tai kohta küsimusi, siis anna teada. Ei oska üldiselt midagi väga kosta. Ma seda kodumajutust eriti ei soovitaks. Hotellihinnad on Tais ikka väga odavad (odavaimad isegi ca 100 eeku öö! - guesthouse tüüpi omades), seega kodumajutusega jändamine on täiesti kasutu.

Kodumajutuse idee sain siit http://www.travelfish.org/feature/106. Oleks ju põnev näha päris elu ja suhelda kohalikega ühel päeval, eks näis, kas sellest ka midagi välja tuleb. Ega raha polegi kõige olulisem. Aga annad äkki oma meiliaadressi, saaksin Sulle küsimused sinna saata!

Kohalikud on tais sõbralikud ja nendega võib suhelda vahel ka tänaval (ei soovita väga jutelda inimestega, kes ise tänaval juurde tulevad ja rääkima hakkavad). Ka interneti teel võib otsida endale kohalikke tuttavaid, sõpru (www.facebook.com jne). kontakt > va991 a t hotmail com.