Soovin äärmiselt odavaid pileteid Helsinki - Kamerun (Aafrika) või Tallinn - Kamerun ( afrika)

Tere olen abielus Kamerunlasega ja meil on ka 1,3 aastane tütar. Plaanime kogu perega 3 kesi siis minna Detsebris 15 dal - ja tagasi tulla 11.01.2011.

Siiani oleme näinud väga kalleid pileteid edasi - tagasi . Kas keegi teab kust saaks äärmiselt odavalt edasi tagasi pileteid?

Andke teada.Soovitage kuidas saaks eriti kiiresti ja odavalt. Siht punkt on Duala Kamerun.

Mina olen täheldanud sooduspakkumiste puhul, et Lääne- ja Kesk-Aafrika riikidesse väga odavalt ei saagi.

Kuna see on endine Saksa koloonia, ja hilisemalt Prantuse ja Inglise haldusala. Siis võimalik, et nendest riikidest väljuvatele lendudele leiad kõige odavamad hinnad.

Loomulikult miinusena on see, et soovite reisida jõulupuhkuste ajal.

0
0

Esiteks, Kameruni Doualasse ja Yaoundesse ei saa Euroopast mitte kunagi mitte kuskilt väga odavalt. Teiseks, valides reisimiseks absoluutselt kõige kallima perioodi aastas - ehk alates 15. detsembrist, ei tee odavamate piletite leidmist kohe kuidagi kergemaks.

Valitud kuupäevadel (ja ilmselt ka muudel) on kõige odavam lennata Ethiopian Airlinesiga kas Frankfurdist või Münchenist 720-730 eurot, millele lisandub sinnasaamise kulu miinimum 99 eurot.

0
0

ORY (Pariis) - DLA (Douala, Cameroon): 602€ ühele täiskasvanule, kui kuupäevadega natuke mängida. Lisaks siis Pariisi jõudmise kulu.

0
0

Äärmiselt odavaid pileteid Kameruni pole olemas. Küsimus oli küll Duala (afrika) kohta aga tõenäoliselt on küsija huvitatud Doualast (Aafrika). Üks soodsamaid variante on lennufirma SN Brussels http://www.brusselsairlines.com/com

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased