Soovitage hotelli türki!

Heya!

On soov minna Türki seltskonnaga 6 inimest. Kõik oleme elujanulised, meeldiks ringi käia aga samas ka puhata. Soovitage Hotelle, mis oleks ka ehk Linnale lähemal ANTALYAS. Kuna soov oleks käia ka Türgi turgudel ja muidugi ka näha Türgi kauneid võlusid ja kogeda näiteks sukeldumist( ma ei tea, kas türgis see võimalus üldse on) Aga ühesõnaga ringi funnida :)

Soov on minna ka ilma reisikorraldajata.

Aitäh Kõigile, kes meile midagi head soovitab :)

Väga hea hotell ,Harrington Park Resort

Alanyas Xperia Grand Bali hotell****, täitsa normaalne igast uksest kauba tänaval, kuulus Kleopatra liivarand mõnesaja m kaugusel. (514; 513 toad).

Hetkel on Antalyas vesi suhteliselt jahe, märtsis läheb paremaks.:-) Kui on soov pidutseda ja rahvast näha, siis on Antalya hea koht. Lisaks leiab ka siit natuke ajaloolist vaatamist. Alanya ja Kemer on talveperioodil välja surnud lisaks on nad minu isiklikku arvamust mööda (ei pretendeeri absoluutsele tõele) parajalt mõtetud turistipesad oluliselt kallima hinnatasemega. Omal käel on mõnus Antalyas liigelda. Küll on aga autokütus siin Euroopa kallimaid. Hotellide kohta ei oska öelda, kuna olen ise rendipinnal. Praegusel madalal hooajal leiab kindlasti hea hinnaga hotelle, see on fakt.

Alanyas soovitan Panorama**** hotelli. Erineva hinnaklassiga tube. Keskuses, oma liivarand. Baarist super vaade merele ja mäele. Paadisadamasse umb 500m. Ei ole venelaisi ega soomlasi. Ohtuti basseini ääres baaris elav saksa muusika. Olime väga rahul.

Kõik Rixos keti hotellid Türgis (erinevates asukohtades) on väga head!