sri lanka

Viibin columbost 37 kilti all pool kui küsimusi sis võin vastata kui oska

Tervitus! Ega te juhuslikult ei oska mõnda mõnusat öömaja soovitada Negombos?

0
0

4või5 tärni hotelle on ranniku äär täis. Tuktuki mehed viivad kohale aga alla 4tärni pole mõtet minna sest siin on erinev aru saam tärnide osas.

2
0

Tere raivoheidok 1969,

Soovin naisega reisida jaanuari lõpus Sri Lankale ja võtta ette 8 päevane ringsõit marsruudil Colombo-Dambulla,Anuradhapura,Sigiriya,Polonnaruwa,Kandy, Nuweira Eliya,Ella,Yala NP,Bentota. Kas oskad soovitada kedagi giidiks-juhiks,kes omab uuemapoolset autot ja auto on piisavalt suurt,et ka reisikohvrid ära mahuksid. Kas saab ka juht-giidi tingimusel,et ma ise valin endale majutuse ja ka ise broneerin hotellid.Tema ööbib samal ajal kuskil oma hostelis. Praegu jääb mulje,et nad ise vaatavad turistidele odavamaid hosteleid,et siis ka ise seal ülisoodsalt (tasuta) ööbida ja süüa. Olen väga tänulik soovituste eest.

0
0

Kuidas on praegusel ajal turvaliususega Galle-Weligama vahel?

0
0

Olime selle aasta märtsis 2 nädalat Sri Lankal ,käisime ka Galle ja Weligama kandis.Ei tundnud ennast kusagil ohustatuna.

0
0

paari päeva eest saabusin sealtkandist, kõik on okei, jalutasime Galles ringi (õudselt palav oli muidugi) ja käisime ka Galle Fortis, kus mulle pakuti kobrat müüa, küsisin kasutusjuhendit, neil ei olnud anda.

0
0

Tere Taara 62.Ise ostsin oma reisi paketi läbi saksa reisi buroo,ja votsime koik reisid läbi hotelli nii tundus kindlam.Giidid olid seega meil koik paketiga kaasas.Strand boys kes olid rannas ja püütsid turiste olid eriti tuutavad ja pakkusid ennast läbi venelaste seega seda ei soovitaks ma [minu arvamus].Aga soovitan giide kusida hotellidest ja tavaliselt on neil korralikud toyota bussid neid on ka linna pildis naha ja on teistest kohe eristatavad.Ja veel naiteks uhest punktist teise kulub seal vaga palju aega tuleb arvestada me soitsime 160 kilti 4 tundi suurem osa ajast istud bussis ja vahid jubedat liiklust millega harjud varsti ara.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased