Sri Lanka viisa küsimus

Tervist!

Soovin minna pooleks aastaks Sri Lankale. Kuna plaan on jääda üpris kauaks, siis riiki sisenemisel tuleb ette näidata koos viisaga ka tagasilennupilet. 

Uurin, et kas on ikka lubatud siseneda lennupiletiga, kui tagasilend toimub alles kuskil 150 päeva pärast, aga viisa on riiki sisenemise hetkel ainult 30 päeva (koha peal tuleb hiljem pikendada)

See on hea küsimus ja kõige õigem oleks küsida saatkonnast.
http://www.immigration.gov.lk/web/index.php?option=com_content&view=article&id=152&Itemid=197&lang=en 

 Sellel lehel kirjutab, et 2 kuud peale esimese viisa lõppemist on võimalik, kuid edasine pikendamine peaks olema hea põhjendusega. Kas selle all mõeldakse altkäemaksu või riigi kasuks midagi tegemist :D

Ja nagu ühes teises foorumis kirjutatakse, siis ilma tagasilennupiletita ei pruugi te üldse lennule pääseda, et see peaks olema kindlasti.

0
0

Olen samuti samas olukorras, aga saatkonnast jm taolistest kohtadest kirjadele vastust oodanud juba nädalaid. Kas on veel mõni usaldusväärne koht, kust küsida?

0
0

Tere, varsti minek saarele, tehtud, makstud elektroonilise viisa eest. Vastus sellisel kujul, kas sellest piisab või peab olema veel mingi kiri, mida välja printida ja piiril näidata? Tänud vastajatele! Number

240207VM15565048

240207VM15565049

Visa Application Status

Nationality

ESTONIA (EST)

ESTONIA (EST)

Date Of Birth

Visa Category

Tourist - Group

Tourist - Group

Visa Application Status

ETA is approved

ETA is approved

0
0

Piiril midagi näitama ei pea, tegemist on e-viisaga. Seega skännitakse ainult passi ja ongi näha, et viisa olemas. Täida lisaks elektrooniliselt ka saabumise kaart - https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page Siis pole saabudes vaja midagi teha, skännitakse pass ja kulub u 30 sekundit reisija kohta.

2
0

ETA is approved tähendabki, et nüüd tohid riiki siseneda. Viisa on antud.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased