Sri Lankale Horizon Traveliga

Plaan on minna Horizon Traveliga reisile Sri Lankale. Majutus tõenäoliselt Beruwala kuurotis - 3 tärni hotellis Club Palm Garden. Kas oskaks keegi välja tuua nimetatud hotelli plussid miinused kui ka anda soovitust kas novembri lõpus on ok sellist reisi ette võtta? Kuidas on sealkandis lood tsunaami tagajärgede likvideerimisega - kas üldpilt ok?

Ette tänades, Aire

arengumaades pole mõtet alla 4 tärni hotelli võtta.Aga kui prussakatega harjund oled,pole probleemi

ei päästa ka hotelli tärnid sind tihti prussakate ja muude satikate eest.

Küpsetatud prussakad orgi otsas on Aasias maitsev hommikueine ;)

Oma kahe reisi jooksul oleme Sri Lankal olnud üsna mitmeski hotellis, kõik ilma ühegi tärnita, väga-väga lihtsad, aga prussakaid ei õnnestunud kuskil näha. Nii et tärnide puudumise ja prussakate olemasolu vahele võrdusmärki tõmmata siiski vist päris õige pole. See vast rohkem milleski muus kinni, nt hotelli sanitaarne olukord vms.

mõned pildid eelmise aasta reisist, tänaseks päevaks võib olukord olla muutunud, st tsunaami jälgi ei pruugi enam nii palju näha olla kui siis http://pilt.delfi.ee/album/41247/

Rohkem, kui hotelli tärne, tasuks vaadata konditsioneeri olemasolu ja seda isegi mussoonide perioodil. Asi selles, et suure õhuniiskuse tõttu ei taha riided kuivada ja linadki muutuvad niiskeks. Konditsioneeril on aga omadus õhust niiskust eraldada ja seetõttu kasutasime nt. meie Sri-Lankal konditsioneeri põhiliselt toa ja asjade kuivatamiseks. Eriti hea on siis, kui hotellis ei käi elekter sissepääsukaardiga, vaid toast nt. sööma minnes, saab konditsioneeri sisse jätta.

Prussakaid ei näinud ma hotellis ühtegi, aga see eest minul kogemus Sri Lankal hotellis näha 2 nädala jooksul 2x madu

ka 2 x Sri Lankal käinud ja prussakaid ega muid sitikaid hotellis küll ei näinud, madusid ka mitte. Tsunamist lääne rannikul küll mingeid jälgi enam näha pole, kahtlen, kas mujalgi enam on. Konditsioneer kulub aga kindlasti ära.

... 2003-nda aasta nov-dec ja nägin ka kahel korral yle 2-meetri pikkust madu ning paaril korral meetri pikkusi varaane. Hotellis olles on Sul võimalik ka oravaid oce rõdult toita. Ilm on sellel perioodil reeglina ilus, ainult et meri polnud just seal kõige selgem. Kui Sul saare trippi plaanis pole, siis tasux võib-olla end paar päeva varem välja cekkida ning Malediividele lennata vaheldusex.

hotell on keskmise tasemega,kõik vajalik on toas olemas v.a telekas, paikneb otse ookeani kaldal - kõrval on hotell riverina (parema tasemega),kuid riverina teenuseid saavad ka club palm gardeni omad kasutada. Põhiline tegevus toimub ikka hotellides, sest kuurordist ei saa sri lankal rääkida. tegemist on ikka küla nimega,kus hotell paikneb. Võimalusel tasub ikka kvaliteetne hotell võtta,kus pakutavate teenuste hulk on suur.