St Croix (British Virgin Island) - San Juan (Puerto Rico) transport

Tere,

Sooviks väga teada eri mooduseid kuidas saada Neitsisaartelt San Juani. Reisiagent soovitas kas vesilennukit (~80 taala) või siis praami (praami hinda ei tea). American Airlines pakub aga ~200 taala eest. On ka Air Sunshine lennufirma olemas, kuid nende hindu samuti ei leidnud. Seega, kui kellegil oleks omast kogemusest jagada infot, palun aidake välja!

Tänud!

2 korda kuus liigub praam st Thomase Puerto Rico vahel ja kui ma hästi mäletan, siis üks ots maksis 60$. Vesilennukit kui sellist Puerto Ricosse ei lähe. Pakub lendu küll vesilende tegev ettevõte Seaborne Airlines aga pisike lennuk väljub lennujaamast asfaltpinnalt ja teeb põrgulärmi :). Iseenesest lennufirmadest on see soodsaim variant.

0
0

Selline lennufirma nagu Cape Air pakub ka neid lende: http://www.flycapeair.com/ Otsin ise ka piletit St croix'lt San Juan'i. Olen seal kandis 7.-16. aprillini.

Üks ots peaks olema 114 dollarit.

0
0

Naljakas on see, et ei USVI turismioffice, lennufirmad, laevafirmad ei vasta telefonidele kui sinna proovida helistada..See teeb kogu planeerimise raskeks.Seabourne Airlines vastas pärast kuu aega tagasi saadetud maili, et nad enam ei tegutse. Variant oleks osta ka American Airlines vms pileti aga see juba kallis lõbu..

0
0

Kuna otsin ise ka võimalusi liikumiseks San Juanilt - St.Thomasele, siis leidsin sellise vanema lingi, äkki on abiks. Jaga kogemusi ka siis. http://en.allexperts.com/q/Puerto-Rico-183/Transportation-St-Thomas-1.htm

0
0

Täna just helistasin Seaborne Airlines'i ja broneerisin piletid St.Thomaselt San Juani 16.aprillil. Kohe vastas telefonile automaatvastaja ja pani mind ootele. Ootama pidi üsna pikalt, aga broneering sai tehtud! Seega võib helistada numbril +13407736442 Üks suund maksab 85$

0
0

Noh siis ma lendan enam vähem sama lennukiga tagasi :-) plaan minna San Juanilt St.Thomasele kuskil 18-20 aprilli paiku.

0
0

Miks pealkirjas St.Croix on märgitud BVI-sse? Minu teada ikka U.S. Virgin Islands-iga tegemist.

0
0

Helistasin ka seabornei ja selgus et kohe makstes oleks piltid olnud 91$ ja kui osta kohapealt välja, siis 99$.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased