Stanstedist edasi

Kas oskab keegi öelda, kui kiiresti jõuab rongile, kui lennuk maandub 13.25? (No vähemalt peaks seda tegema, kui mingit jama ei tule vahele.) Rong väljub 14.oo. Kas 35 min. on piisav aeg, et kätte saada teine kohver ja leida üles rong? Kas pilet peab olema broneeritud? Odavam tuleb kindlasti, aga kui järgmisele rongile ei lase broneerida, siis kas saab kohapealt ka osta?

Usun et ei jõua. Lennuk võib hilineda. Kui lennuk ei hiline kulub vähemalt 10-15 minutit lennukist terminali jõudmiseks. Vähemalt sama palju kulub pagasi kättesaamiseks. Lisaks pagasilindini jõudmine, passikontroll mis võib venida ootamatult pikaks, rongiterminali minek.

Tänud! Ega ei ole infot rongipiletite bronni-ostmise kohta kohapeal? Netist vaadates tunduvad sobivad rongid kõik juba bronnitud olema :(.

Easybus tundub, et viib ainult linna. Mul vaja saada Derby - Nottingham - Birmingham kanti. Tahaks võimalikult otse edasi liikuda. Sealt edasi juba kas auto või taksoga nii umbes laias laastus 30 km. Ise leidsin sellise lingi http://www.nationalexpress.com/coach/index.cfm

Sõidab küll umbes 6 tundi rongi 3,5-4 asemel aga piletihind paistab täitsa mõistlik olema.

Ma pole kunagi ühtegi pärastlõunast rongi näinud välja müüduna, kust sa neid aegu ja broneerimist vaatad? Ikka nationalrail.co.uk-st? Tavaliselt saab niisama ühe suuna pileti ka automaadist osta (eelmüügist muidugi odavam) ja kui istekohad täis, siis seisad püsti kuni istekoht vabaneb. Aga ka seda olen ma näinud vaid hommikuse ja õhtuse tipptunni ajal.

Proovisin nt homse kuupäevaga ja siis läks otse rong Standsted Airport - Birmingham ka kell 15.27, hind 42 naela.

Vaatasin raileasy.co.uk-st. :).Tänud!