Sügisel Tenerifele odavlend

Kas äkki keegi on leidnud odava lennu Tenerifele lõunapoole sügisel, kuupäevad ei ole väga olulised. sooviks kuskil nädala kohapeal olla. Olen katsunud klapitada neid odavlennufirma lende ,aga kuidagi ei taha päevad ja kella- ajad klappida.Samas vahepeal nagu kuskil ööd ka ei tahaks veeta et tahaks ikka samal päeval kohale saada. Esimest korda elus teen sellist asja äkki keegi saaks aidata. Mis oleks üldse normaalne hind ühele edasi-tagasi... kui keegi äkki omale leidnud hea hinnaga lennud oleks nõus infot jagama.

sinna juurde pean arvestama siis mineku helsinkisse- laevapiletid pluss takso sadamast lennujaama nii 50-60 eur takso juba .tuleb pileti hinnaks juba 350.-euri vähemalt lisan juurde majutuse tenerifel tuleb sama hind mis reisifirma pakkumised juba...... Kahjuks ei leia mina seal seda 183 euri edasi- tagasi kuskil ......

Ju siis on ära ostetud juba. Soodsad pakkumised ei oota. Taksokulu on võimalik vältida.

vertaa.fi-st leiab veel seda 183 eurost lendu Helsingi-Las Palmas-Helsingi. kuupäevad 06.12-17.12 ning lennufirmaks SAS. 28.11-10.12 on hind 202€ nt. Kui otsida ning proovida erinevaid kuupäevi võib veel sellise hinnaga lende leida :)

Andersk, inimene soovib Tenerifele lennata! Üksinda reis tuleb muidugi suht kallis, pole midagi parata, aga ise kombineerides siiski odavam kui reisibürool. Büroo hinnad on arvestusega vähemalt 2 inimest ühes toas, kui üksi reisid tulen sinna mõnusalt otsa.

Mummumatu - Helsinkis sadamast saab lennujaama kenasti ka bussidega, olid vist nr 15 ja 615, täpselt peast ei mäleta, aga siin foorumites juttu sellest olnud - otsi. Hind oli vist 4,50 €/pilet. Kui ajaliselt vähegi sobib, siis sellega hoiab kenasti kokku, olen ise niimoodi käinud.

Vaata siin http://www.azair.eu/ masin klapitab, algusega TLL, RIX või HEL, sihtkoht Canary Islands

tänan sealt kohe väga hea ja lihtne kõik kohe silma ees, et edasi-tagasi saan ca 230.-eur super... alates tallinnast siis ja sama päev kohale ka ikka.

Otsisin ka väga kõige soodsamat viisi Tenerifele saamiseks ning lõpuks leidsin:

Easyjet: Tallinn - London Norwegian: London - Tenerife Minek on ühe päevaga

Tagasi samad lennufirmad aga ööbimine Londonis Gatwick Premir Inn'is

Käisin kevadel nii, u 250 euri nägu edasi-tagasi. Ostsin piletid 4-5 kuud varem ette. Ei tea, kas praegu sellise hinnaga saaks.

oleneb millal sõita plaanid, mina vaatasin hetkel välja oktoobri ja edasi-tagasi ja samal päeval kohale ja ka samal päeval koju tagasi saada- ilma et peaks kuskil veel ööbimise vaatama 245.-eur nägu. minnes kahjuks 2 ümberistumist aga kohale 11 tunniga, tagasi 1 ümberistumine....