trip-krainetrip-ukraine-dark
Sukeldumiskursused

Kui palju võivad need umbes Tais maksta või tasub teha Eestis ära?

Sellel teemal on siin juba arutet ja mingid kontaktid peaksid ka siit saama. Aga hind umbes sama mis Eestis...vist. Mina sinu asemel teeks siin ära siis ei raiska kallist puhkeaega koolipinki nühkides - aga ma olen ka vähe imelik. Juhul kui praegu Eestis terve kursuse teed siis tuleb arvestada üsna ekstreemsete tingimustega :-) Kui ikka vee temp +2 ja nähtavust 0,5m siis ei saa mõnda "paberitega" inimest isegi püssi ähvardusel vette, rääkimatta sellest kui üldse esimest korda. Selline kogemus võib nõrgema närviga inimesel sukeldumise isu üldse ära võtta. Aga alati saab meretunnid Tais teha ja ainult teooria siin.

Sõber tegi oma meretunnid Sunrise Divingus. Asub Patong Beach`il.

Brittide juhtimise all tegutsev sukeldumiskeskus.Hea teenindus ja profid instruktorid - soovitan soojalt!

http://www.sunrisediving.net/

eestis tehakse ka veekeskustes sukeldumise algust. uuri sebak-ust, kus ja millal järgmine

Muidugi tehakse veekeskustes...bassein on vaid üks osa kogu treeningust. Meretundidest ei pääse sa kuhugi :-)

muhulasega, eks meri ongi ju lõppsihiks. mu meelest tore, et sissejuhatuse saab siin bassus mugavalt ära teha, et kallil puhkuseajal mitte päris a-st alustada.

Ilmselt kõige mõttekam oleks sul teooria ja basseinikad Eestis ära teha (jääb aega rohkem reisi nautimiseks) ja kursus lõpetada meretundidega siis juba Tais (kui sul nagunii sinna minek plaanis). 1-15 märts 2008 on Phuketis eestlasest instruktor täitsa saadaval :)

Täpsem inf:

http://www.topdiving.ee/index.php?option=content&task=view&id=85&Itemid=15&lang=5

http://www.topdiving.ee/index.php?option=content&task=view&id=147&Itemid=9&lang=5

Või kui see variant ei sobi siis:

www.firstbuddy.ee

Sukeldumiskursuseid saab teha Phuketil väga odavalt ja veel eestlase käe all. Kellel on soovi ja on minemas Taisse Phuketile, siis võin juhiseid anda. . . . Kirjavead parandatud! Toimetus

Sukeldumine pole kunagi väga odav ;)

4500 bht. arvan et ikka natuke on kull

hmmm 4500 bht on siis umbes 1500krooni

jah nii see on ja viib labi neid seal KASE NIMELINE MEES

Padi algkursus maksis Koh Samuil 300 eurot st. et esimene päev 3h hommikul teooriat kus vaatad videot ja siis vastad küsimustele mis pärast öeldakse ette. Siis öhtupoolik paar tundi bassus ,kus pead teatud ülesanded tegema, 5 skils-si,_järgmine päev merele kus on kaks sukeldumist, esimene niisama ja teine kus pead tegema 12 meetri sügavuses need samad ülesanded. Mul oli privaatöpetus, inglise keeles, -ei oska öelda et kui grupis rohkem inimesi on et kas siis läheb rohkem aega. Selle Eestis venivad kursused et nii palju öpilasi on korraga. Soovitan kindlasti teha kogu kursus Tais, mis sa sellest eesti lombist ikka vaatad. Hea muidugi kui oleks eestlane öpetaja siis on sul endal kindlam, juhul kui inglise keel ei ole 100 prossa -PADI company köige parem. See köige tuntum üle maailma. Edu

Lähen ise novembris taisse sukeldumis kooli 4 kuuks nii et ten suht hästi mis kool maksab. Kõik oleneb mis taset sa saada tahad. Kui instruktoriks siis umbes 50000.- kohalikku see meie rahas umbes 17000.- Kas oleksid ka tulia siis võiks ju edasi rääkida.

Kelleks sina siis saada tahad ?

Tulge sinna jah. Me reimpsiga oleme igatahes 22 novembrist seal. Advancedist dive masteriks 51000bahti, rescuest yles siis 12000 odavam. Instruktoriks siis juba tasub samal ajal töötada et odavamalt saada. Meil onnestub onneks kohe ennast freelanceina tööle sokutada.

loe Diver91 teksti ja saadgi teada mida ma seal tegema hakkan ja kelleks saada tahan sest oleme hannesega seal 22 november.

Eestlane ja eestikeelsed kursused Phuketil Urmas Kuusk www.firstbuddy.ee/ siit saad rohkem inffi